Kuehne + Nagel w Polsce rozwija serwis drobnicowy do krajów Beneluksu

19 lutego 2013, 11:52

Kuehne + Nagel wprowadziła kilka linii drobnicowych do Belgii (Duiven), Holandii (Mechelen) oraz Luxemburga (Contern). Nowe połączenia obejmują najważniejsze kierunki wymiany handlowej.

Nowe linie drobnicowe Kuehne + Nagel

Kuehne+NagelDzięki ustalonym codziennym harmonogramom wyjazdów i czasom dostaw, firma gwarantuje serwis, a czas dostawy z usługą „door to door” to 2-3 dni. Kuehne + Nagel rozwija sieć linii przez bezpośrednie połączenia do państw Europy Zachodniej i Wschodniej, dzięki czemu zapewnia solidny serwis drobnicowy dla klientów.

Ulepszony serwis spedycji drogowej gwarantuje dostawę z usługą „door to door”, a nawet dystrybucję towarów niebezpiecznych od i do każdego kodu pocztowego w tych państwach. Dzięki systemowi zarządzania informacją logistyczną (KN Login) zapewniona jest swobodna widoczność on-line każdej przesyłki. Z systemu KN Login klienci mogą korzystać podczas całego łańcucha dostawy; w dowolnym momencie sprawdzić przepływ swoich ładunków i uzyskać dane o przewidywanym czasie dostawy. Możliwe jest sprawdzenie danych historycznych, wygenerowanie raportów o przesyłkach, jak również zanalizowanie zarządzania na poziomie transportu, opakowania czy zamówienia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!