KH-Kipper na MAN Trucknology Days 2013

25 lutego 2013, 10:32

Firma KH-Kipper weźmie udział w imprezie MAN Trucknology Days. Wśród prezentowanych w Monachium samochodów są: wywrotka tylnozsypowa KH-Kipper na podwoziu 8×4 oraz wywrotka dwustronna z lewą burtą hydrauliczną 180° i żurawiem na tylnym zwisie na podwoziu 6×4.

KH-Kipper w Monachium

KH-Kipper wywrotkaTargi MAN Trucknology Days odbędą się w dniach 15-16 marca 2013 r. Firma KH-Kipper zaprezentuje na nich kilka swoich produktów.

Nowy model burty hydraulicznej został po raz pierwszy przedstawiony przez firmę w 2012 i w tym samym roku otrzymał wyróżnienie Targów Autostrada-Polska w Kielcach. W nowym rozwiązaniu lewa burta hydrauliczna otwiera się w dół o pełne 180°. Dzięki temu możliwe jest podjechanie wózkiem widłowym pod samą zabudowę i sprawny załadunek palet. Szerokość wewnętrzna skrzyni wynosi 2 410 mm, więc obok siebie mieszczą się dwie palety po 1 200 mm każda. Wywrotka zyskuje dodatkowo na funkcjonalności dzięki montażowi żurawia hydraulicznego z tyłu skrzyni ładunkowej.

W programie imprezy przewidziano jazdy testowe najnowszymi samochodami MAN, zwiedzanie Centrum Truck Forum oraz fabryki. Osoby zainteresowane udziałem w MAN Trucknology Days mogą skontaktować się z z przedstawicielami KH-Kipper.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!