Żabka zatrudni 200 osób w Centrum Logistycznym pod Warszawą

28 lutego 2013, 10:54

W nowym Centrum Logistycznym, które w Nadarzynie (k. Warszawy) planuje uruchomić firma Żabka Polska w sierpniu 2013 roku, znajdzie pracę około dwustu osób.

200 pracowników do Centrum Logistycznego Żabki

Żabka - nowe centrum logistyczne w NadarzyniePoszukiwani są pracownicy na stanowiska związane z obsługą magazynu m.in.  magazynierzy, operatorzy z ważnymi uprawnieniami do obsługi wózków widłowych oraz pracownicy administracyjni do zarządzania przepływem dokumentów jak również pracownicy szczebla kierowniczego.Dodatkowo zatrudnienie znajdą także pracownicy zajmujący się kompletacją towarów, osoby te powinny jednak prowadzić własną działalność gospodarczą.

Trzecie już Centrum Logistyczne obsługujące sieć sklepów Żabka oraz Freshmarket  będzie miało powierzchnię magazynową 23.500 m². Wnętrze budynku, zostało zaprojektowane i będzie przygotowane zgodnie z wymaganiami branży dóbr szybkozbywalnych. Centrum obsługiwać będzie sklepy znajdujące się w rejonie Warszawy.

Rozpoczęły się już pierwsze rekrutacje, aplikacje należy zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej firmy Żabka w zakładce kariera/oferty pracy. Oferty są także dostępne w popularnych portalach rekrutacyjnych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!