Katalog winkler – części zamienne do pojazdów DAF i Scania

19 marca 2013, 15:33

Firma winkler uzupełnił serię swoich katalogów produktów o katalog części zamiennych do pojazdów DAF i Scania.

Katalog winkler

winklerPublikacja liczy 584 strony. Od marca 2013 r. jest dostępna we wszystkich oddziałach dystrybutora części do pojazdów użytkowych. W podzielonym na osiem rozdziałów wydaniu zamieszczono 2200 artykułów do pojazdów serii DAF LF 45, CF 85, XF 95, XF 105, jak również Scania 4, P/R/T oraz R.

Pogrupowane według serii rozdziały zawierają części zamienne do silników, układów napędowych, kabin, osi, hamulców, układu kierowniczego i nadwozia, a także elementy zewnętrzne kabiny. Ponadto osobny rozdział poświęcono uniwersalnemu wyposażeniu pojazdu oraz akcesoriom, od akumulatorów po nawigacje. 

W nowym katalogu umieszczono także wskazówki dotyczące identyfikacji pojazdu oraz porady na temat wałów napędowych, napędu dodatkowego, wymiany oleju oraz doboru właściwych żarówek. Tym samym klienci otrzymują wszechstronny przegląd części potrzebnych do danej naprawy oraz możliwość dokonania trafnych zamówień.

Nowy katalog „Części zamienne do DAF i Scania“ stanowi uzupełnienie serii katalogów produktów, do której należą także katalogi „Części zamienne do Mercedes-Benz Atego, Axor i Actros“ oraz „Części zamienne do MAN TGL, TGM, TGA, TGX i TGS“. Oprócz katalogów odnoszących się do modeli pojazdów, firma winkler oferuje od wielu lat także katalogi branżowe z takich dziedzin jak: "Podwozie i hamulce", "Oświetlenie i podzespoły elektryczne", "Kabina kierowcy, silnik i napęd" oraz katalogi produktów specjalnych, jak hydraulika lub części zamienne do cystern.

Katalog "Części zamienne do DAF i Scania" oraz pozostałe katalogi są dostępne bezpłatnie we wszystkich oddziałach firmy winkler. Można je również zamówić na stronie internetowej producenta.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!