REMO-CAR autoryzowanym dealerem Iveco

22 marca 2013, 11:22

Sieć dealerska Iveco powiększyła się o nowy salon. Firma REMO-CAR Sp. z o.o. obejmie swoim zasięgiem województwo mazowieckie.

Nowy obiekt Iveco w Polsce

Remo-car IvecoFirma spod Warszawy (Święcice k. Błonia) może się pochwalić ponad 20-letnim doświadczeniem kompleksowych usług serwisowych i naprawczych pojazdów ciężarowych, dostawczych, autobusów, przyczep oraz naczep, a także sprzedażą części zamiennych i akcesoriów.  Serwis Remo-Car w siedzibie Święcice został uruchomiony w 2006 roku i charakteryzuje się wielomarkowymi autoryzacjami m.in. Koegel, Cobo, Nooteboom, BAR, BPW, SAF, JOST. Z początkiem października 2012 roku firma Remo-Car uzyskała również autoryzację Iveco jako Punkt Serwisowy w zakresie: serwis oraz sprzedaż części zamiennych.

Zatrudniający ponad 80 pracowników Remo-Car został uznany przez markę za profesjonalnego partnera biznesowego, stając się od 1 stycznia 2013 roku także autoryzowanym dealerem pojazdów użytkowych marki Iveco gamy lekkiej. Obiekt o powierzchni 5000 m2, wyposażony jest w 26 stanowisk naprawczych, w tym 5 przelotowych  o długości 26 m (dwa kanały, stanowisko z kolumnowymi podnośnikami marki Stertil-KONI do podnoszenia pełnych zestawów i pojazdów przegubowych, stanowiska z podnośnikami do obsługi pojazdów lekkich i średnich z podnośnikami od 3,5t do 7,0t oraz suwnicę o nośności 10t do obsługi i przeglądów pojazdów).

Serwis dysponuje: kompletem urządzeń i narzędzi do obsługi i serwisu ogumienia, nowoczesną automatyczną myjnią bramową Karcher do mycia i pielęgnacji wszystkich typów pojazdów. Na miejscu działa również Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów i legalizacji tachografów. W obiekcie znajduje się część socjalno-biurowa z dwiema salami konferencyjnymi, biurem obsługi klienta, poczekalnią oraz pokojem noclegowym. Utwardzony parking pomieści 50 zestawów oraz pojazdy dostawcze/osobowe. Cały obiekt posiada pełen monitoring i całodobową ochronę.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!