PACCAR Parts rozszerza program TRP

28 marca 2013, 16:36

Po dodaniu kompletnej serii podpór, hamulców pneumatycznych oraz oświetlenia LED dla przyczep i naczep oferta produktów TRP, przygotowana przez PACCAR Parts, obejmuje obecnie ponad 75 000 części.

Program TRP został rozszerzony o serię podpór dla przyczep dostarczanych w komplecie z obudową wału, wałem łączącym, stopą i korbą. Podpory mają bardzo małą masę (są o około 15 kg lżejsze) i przystępną cenę, są oferowane w wielu rozmiarach i modelach. Innym uzupełnieniem programu TRP są części do pneumatycznych układów hamulcowych, w tym siłowników przeponowych, zaworów i złączy rozetowych.

Do oferty TRP wprowadzono również oświetlenie LED do zmiany konwencjonalnego oświetlenia LED. Oferta obejmuje bezobsługowe światła znacznikowe, robocze, wewnętrzne i obrysowe, które zużywają do 80 proc. mniej energii i są do czterech razy trwalsze w porównaniu do konwencjonalnego oświetlenia. Produkty uzyskały atest TÜV.

Wszystkie części dostępne w programie TRP można znaleźć w cyfrowym katalogu na stronie www.daf.com/trp. Dostępna jest również drukowana wersja katalogu TRP.

Firma PACCAR Parts uruchomiła swój program TRP (Truck and Trailer Parts) w 1995 roku w ramach strategii „kompleksowej obsługi w jednym punkcie”, w którym przewoźnicy mogą znaleźć wszystko dla swoich flot.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!