Ciągniki siodłowe MAN TGX Euro 6 już u polskich klientów

11 kwietnia 2013, 13:47

Przedstawiciele firmy MAN przekazali członkowi zarządu firmy Hoffman, Robertowi Hoffmannowi kluczyki do 5 nowych ciągników siodłowych MAN TGX 18.440 z silnikami Euro 6.

Pierwsze MANy TGX 18.440 Euro 6 w Polsce

Pierwsze ciągniki siodłowe MAN TGX Euro 6 przekazane klientowiPrzekazanie odbyło się 25 marca 2013r. w Regionalnym Biurze Handlowym MAN w Toruniu. MANy TGX 18.440 to pierwsze nowe pojazdy producenta, spełniające normę emisji spalin Euro 6, które trafiły do klientów w Polsce.

Odbiorcą została firma Hoffmann Transport z Janikowa, specjalizująca się w transporcie sypkim produktów dla koncernów spożywczych. Dostarczone firmie pojazdy to nie tylko pierwsze pojazdy spełniające nową normę, ale także pierwsze modele MAN w jej flocie. Przewoźnik zamówił łącznie 10 ciągników siodłowych TGX 18.440 4×2 BLS Euro 6, z który 5 zostało odebranych już w lutym 2013r.

Robert Hoffmann, członek zarządu firmy, powiedział:

– „Zdecydowaliśmy się na MAN głównie z dwóch powodów. Po pierwsze MAN stosuje w pojazdach Euro 6 sprawdzone już w praktyce układy SCR i EGR. Nie ma mowy tutaj o jakiś niespodziankach czy testowaniu nowych rozwiązań. Po drugie – oferuje najniższą masę własną w klasie ciągników siodłowych. Dzięki temu mogliśmy zamówić największe, wygodne kabiny XLX, a także liczymy na niższe zużycie paliwa – tym bardziej, że wszystkie zamówione ciągniki występują w wersji Efficient Line."

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!