Programy wspierające użytkowników opon przemysłowych Goodyeara

15 kwietnia 2013, 7:36

Programy Goodyeara oferują wsparcie klientom. Szczegółowe informacje o najnowszych programach dla użytkowników opon OTR (Off The Road) są prezentowane podczas targów branży budowlanej Bauma 2013.

Goodyear at your ServiceGoodyear oferuje programy obsługi klienta: Goodyear at your Service i FleetOnlineSolutions Mobile. Firma stara się wspierać klientów i dostarczać im wiedzę niezbędną do prawidłowej eksploatacji opon. Programy Goodyear at your Service oraz FleetOnlineSolutions Mobile oferują wsparcie i informacje z zakresu zarządzania oponami. Dzięki temu użytkownicy opon OTR w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce mogą optymalizować osiągi ogumienia.

Goodyear at your Service

Goodyear at your Service to internetowy program, za pośrednictwem którego wszyscy klienci mogą otrzymać wsparcie ekspertów przy zakupie i eksploatacji opon przemysłowych Goodyear. Program jest dostępny dla wszystkich operatorów ciężkiego sprzętu w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Goodyear at your Service pozwala operatorom łatwo skontaktować się z lokalnym specjalistą do spraw opon OTR, aby jak najszybciej uzyskać pomoc lub potrzebne dane. Rejestracji można dokonać przez Internet na stronie otr.goodyear.eu/registration, na której operatorzy mogą zadawać pytania czy uzyskiwać szczegółowe porady od zespołu specjalistów Goodyeara. Po zakończeniu rejestracji informacje
są przekazywane do właściwego regionu, gdzie lokalny specjalista do spraw opon OTR odpowie na wszelkie pytania. Każda opona OTR opuszczająca fabrykę Goodyeara w Luksemburgu ma etykietę z opisem programu i sposobu rejestracji oraz z kodem QR, ułatwiającym rejestrację użytkownikom smartfonów.

FleetOnlineSolutions Mobile

FleetOnlineSolutions Mobile Technical Evaluation (FOS Mte) dla klientów OTR to internetowy program zarządzania oponami, umożliwiający wypełnianie i przesyłanie przez Internet raportów z inspekcji floty. FOS Mte umożliwia przedstawicielom OTR dostarczanie raportów z inspekcji floty, uwzględniających każdą oponę z osobna, przedstawiających klientowi szczegółowe informacje, w tym prognozę eksploatacyjną, ciśnienie zmierzone a ciśnienie zalecane, koszt na godzinę, liczbę godzin pracy na milimetr zużycia bieżnika i ryzyko dla wartości.

Parametr ryzyka dla wartości obliczany jest na podstawie różnicy między ciśnieniem zmierzonym a ciśnieniem zalecanym dla każdej opony. Przelicza się go na lokalną walutę, aby zilustrować koszty niewłaściwego poziomu ciśnienia w oponie od dnia pomiaru do prognozowanego terminu końca eksploatacji danej opony. Według klientów jest to najbardziej imponująca funkcja tego programu.

Program FOS Mte działa obecnie w większości europejskich krajów, zaś RPA i Bliski Wschód zostaną nim objęte w nadchodzących miesiącach. W miarę rozszerzenia zasięgu programu, do zespołu Goodyear OTR w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce spływa coraz więcej danych, umożliwiających świadczenie lepszych usług. Rozwijane są kolejne narzędzia, m.in. takie jak cotygodniowy mailing, który pomogą zespołowi ds. opon przemysłowych Goodyeara świadczyć szerszy i bardziej wszechstronny serwis.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!