Premiera opony przemysłowej EV-4C Goodyeara na targach Bauma 2013

12 kwietnia 2013, 12:36

Goodyear wprowadza nową oponę radialną do zastosowań przemysłowych. EV-4C została przedstawiona na odbywających się w Monachium 30. Międzynarodowych Targach Maszyn Budowlanych, Materiałów Budowlanych, Maszyn Górniczych, Pojazdów Budowlanych i Sprzętu Budowlanego Bauma 2013.

Goodyear EV-4C

Nowe opony Goodyeara – EV-4C przeznaczone są przede wszystkim do mobilnych suwnic wykorzystywanych w większości portów na świecie. Opona wyróżnia się zaprojektowanym przy użyciu komputera bieżnikiem, który redukuje wibracje, co przekłada się na komfort operatora i równomierne zużycie opony.

Nylonowe wzmocnienia ścian bocznych zmniejszają ryzyko uszkodzeń wskutek uderzeń, zapobiegając kosztownym przestojom w pracy maszyny. Inne ulepszenia to między innymi wzmocnienia podkładu oraz karkasu dla większej stabilności i wydajności. Rzeźba bieżnika zapewnia wysoki poziom trakcji i dobre parametry hamowania na mokrej nawierzchni. Bardzo głęboki bieżnik wydłuża życie opony, a tym samym zmniejsza koszt eksploatacji na godzinę. Goodyear EV-4C to opona bezdętkowa, dostępna w dwóch rozmiarach: 16.00R25 i 480/95R25.

EV-4C to najnowsze uzupełnienie asortymentu opon Goodyeara do zastosowań portowych i przemysłowych. Linia opon radialnych EV obejmuje sześć produktów przeznaczonych do obsługi kontenerów i innych zastosowań. Opony zaprojektowano pod kątem przenoszenia dużych obciążeń przy zachowaniu wysokiej stabilności, długiej żywotności bieżnika i niskiego kosztu eksploatacji na godzinę, możliwemu dzięki specjalnej mieszance bieżnika.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!