Konferencja Truck Forum & Awards 2013.

20 maja 2013, 10:00

Redakcja czasopisma Truck & Business Polska opracowała pierwszy w Polsce Program Wsparcia Transportu Drogowego, który zostanie przedstawiony już 20 czerwca 2013 roku w Warszawie, podczas konferencji Truck Forum & Awards 2013.

Truck Forum & Awards 2013 – Przyszłość branży transportowej

Truck Forum & Awards 2013Na tej konferencji będzie możliwość poznania zapotrzebowań transportowych największych załadowców w Polsce. Tylko na tym spotkaniu będzie okazja do osobistego kontaktu z dyrektorami odpowiedzialnymi za współpracę z firmami transportowymi. Wśród prelegentów pojawią się dyrektorzy takich firm jak Knauff, Kaufland, Intermarche, Bricomarche, Forte, Bakoma, Polskie Młyny, Bioagra i wielu innych. Dzięki tym znajomościom i tej wiedzy o potrzebach klientów bez wątpienia będzie można zwiększyć szansę na regularną współpracę gwarantującą stabilność zleceń transportowych.

W trakcie spotkania odbędą się sesje Speed Networkingowe oraz gala wieczorna, podczas której zostaną ogłoszone wyniki badania TOP 500 – Najefektywniej Zarządzanych Firm Transportowych w następujących kategoriach:

  • Polska Firma Transportowa Roku w kategorii duże, średnie przedsiębiorstwo 
  • Firma Transportowa Roku z kapitałem zagranicznym w kategorii duże, średnie przedsiębiorstwo
  • Firma Transportowa Roku w kategorii małe firmy
  • Firma Transportowa Roku w kategorii mikro firmy
  • Firma Spedycyjna Roku

Truck Forum & Awads 2013 to najważniejsze spotkanie branży transportowej w Polsce. Konferencja odbędzie się 20 czerwca 2013 r. w Businessman Institute przy ul. Trakt Lubelski 40a w Warszawie. Rejestracja uczestników odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej organizatora. Ilość miejsc ograniczona.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!