II Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

23 maja 2013, 12:28

Do 10 czerwca można zapisywać się do eliminacji II Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Uczestnicy mogą rywalizować również w nowej kategorii Młody Mechanik. Najlepsze dwuosobowe zespoły spotkają się we wrześniu we Wrocławiu.

Poza młodymi zawodnikami, do rywalizacji staną również doświadczeni mechanicy, specjalizujący się w naprawie aut osobowych i ciężarowych. Partnerem merytorycznym Mistrzostw jest olejów Mobil.

Dla młodych

Uczestnikami Mistrzostw w kategorii Młody Mechanik mogą być uczniowie szkół zawodowych i techników, kształcący się do zawodu mechanika lub elektromechanika. Aby wziąć udział w eliminacjach, należy wypełnić formularz na stronie www.konkurs.v8team.pl.

Kolejnym krokiem jest udział w teście z wiedzy o motoryzacji, który pojawi się 10 czerwca o godz. 12.00 na stronie internetowej producenta olejów silnikowych Mobil, partnera merytorycznego konkursu (www.mobil.pl). Do finału zakwalifikuje się 10 dwuosobowych zespołów, które udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi.

Finał II Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii Młody Mechanik odbędzie się w sobotę, 14 września, we wrocławskiej hali Orbita i będzie towarzyszyć Targom Obsługi Serwisowej Pojazdów i Techniki Warsztatowej MeCaTech 2013.


Rywalizacja doświadczonych

Osoby z doświadczeniem mogą wystartować w II Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników w kategorii Waga Lekka (dla serwisantów aut osobowych) i Waga Ciężka (dla mechaników samochodów ciężarowych). Ci zawodnicy wybierają termin testu internetowego podczas rejestracji (także na www.konkurs.v8team.pl).

Najlepsi spotkają się w wielkim finale, który odbędzie się 15 września, czyli dzień po rozstrzygnięciu rywalizacji w kategorii Młody Mechanik. Uczestnicy Mistrzostw muszą wykazać się wiedzą na temat mechaniki samochodowej oraz umiejętnościami wykorzystywanymi podczas codziennej pracy w warsztacie.

Regulamin, zapisy oraz dodatkowe informacje o II Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników pod adresem: www.konkurs.v8team.pl.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!