DHL rozszerza wsparcie dla… rugby

3 czerwca 2013, 14:25

Firma DHL została partnerem z prawami do nazwy wyczekiwanego Tournée drużyny British & Irish Lions po Australii w czerwcu i lipcu 2013 r. Tour poszerza portfolio firmy w zakresie partnerstwa z drużynami rugby na całym świecie.

DHL i Rugby

DHL RugbyWsparcie rugby przez DHL ma tak daleki zasięg, jak sieć firmy, rozciąga się na lokalne drużyny i zawody rugby w takich krajach jak: Wielka Brytania, USA, Kenia, Holandia, RPA i Fidżi. W 2011 r. firma DHL z dużym sukcesem zaprezentowała rugby światu, kiedy była Oficjalnym Partnerem Logistycznym Pucharu Świata w Rugby 2011 i partnerem serii spotkań Lions w 2005 r. w Nowej Zelandii (DHL Lions Series).

Australijski Związek Rugby podziękował DHL za wsparcie tournée, które może być rekordowym wydarzeniem za sprawą bardzo dobrej sprzedaży biletów. Tournée rozpoczyna się w Perth w środę 5 czerwca, kiedy to drużyna Lions spotka się z Western Force na stadionie Patersons. Drużyna Lions zagra łącznie dziewięć meczów, w tym trzy mecze testowe przeciwko Qantas Wallabies. W trakcie ostatniego tournée Lions po Australii w 2001 r. sprzedano 300 000 biletów na 10 meczów. DHL Australia 2013 Lions Tour jest na dobrej drodze, aby przekroczyć poprzedni wynik dzięki przewidywanej sprzedaży 400 000 biletów na taką samą liczbę meczów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!