Wielton na targach białoruskich i litewskich

3 czerwca 2013, 14:41

Podczas 18-tej edycji targów specjalistycznych BAMAP w Białorusi Wielton S.A. pokazał swoje produkty – naczepy skrzyniowe NS3SP M2. Firma zaprezentowała się także na litewskich targach RESTA.

Wielton na Białorusi

Wystawa pod patronatem Stowarzyszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych trwała dwa dni 23-24 maja 2013 r.  Wystawcami były firmy dostarczające rozwiązania dla sektora transportu i spedycji – producenci naczep, ciągników, części zamiennych, narzędzi i wyposażenia stacji serwisowych, oraz rozwiązań dla zarządzania i kontroli flotą.

Kilka tygodni wcześniej firma pokazała swoje wyroby na targach RESTA na Litwie. Od 20 lat RESTA jest największą wystawą dla rynku Konstrukcyjnego i Renowacji wśród państw bałtyckich. Wystawa skierowana jest do profesjonalistów i użytkowników sprzętu konstrukcyjnego i sprzętu do renowacji. Na powierzchni równej 33.000 metrów kwadratowych wystawiały się firmy z branż takich jak: przemysł kamienny, ogrodnictwo, maszyny konstrukcyjne, konstrukcje metalowe, produkcja elementów drewanianych, wyposażenie i materiały konstrukcyjne i inne. W części otwartej pośród wystawców swoje stoisko miała firma Wielton S.A., na ktorym prezentowana była nowa naczepa wywrotka typu half-pipe NW3S30 HP M3.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!