100 Mercedesów Actros w firmie Batim

4 czerwca 2013, 14:36

Firma Batim odebrała już swojego setnego Mercedesa Actrosa. Prezes firmy, Barbara Edelmuller-Generaux, po kluczyki do fabryki w Wörth przyleciała… helikopterem

Actrosy w firmie Batim

Wyjątkowa uroczystość odbyła się w miejscu narodzin nowych Actrosów  – fabryce Mercedes-Benz w Wörth nad Renem. Pani Prezes po zwiedzeniu zakładu, otrzymała kluczyki do setnego Actrosa od Christopha Stemmera, szefa sprzedaży i marketingu samochodów użytkowych Mercedes-Benz Polska.

Dla Prezes firmy Batim, uroczystość miała charakter wyjątkowy do tego stopnia, że zdecydowała się przybyć na nią helikopterem:

– „Mercedes zbudował od podstaw nową ciężarówkę, do której wprowadził wiele nowości. Bardzo długo testowaliśmy ten samochód i rezultaty testów wyszły bardzo dobrze, zarówno z punktu widzenia naszego menedżera floty, jak i ze strony kierowców." – powiedziała Barbara Edelmuller-Generaux.

Batim to duży międzynarodowy przewoźnik obsługujący trasy w całej Unii Europejskiej i w Europie Wschodniej. Pierwsze Mercedesy trafiły do firmy w 2012 roku i od początku były to nowe Actrosy. Do dziś Batim zamówił łącznie 130 tego typu pojazdów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.238.75.*, 11 czerwca 2013, 12:46 0 -1

Poczytajcie sobie "opinie" o firmie BATIM:

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,32694,0,0

Odpowiedz