IV regaty branży TSL w Sztynorcie już za nami!

10 czerwca 2013, 10:13

Chmury i raczej jesienna pogoda nie przeszkodziły w rozegraniu regat branży TSL w miejscowości Sztynort na Mazurach. W imprezie trwającej od 23 do 25 maja 2013 r., zorganizowanej już czwarty raz przez firmy Transics oraz InterLAN wzięło udział ponad 80 osób. Partnerami wydarzenia były firmy PKN Orlen, Emapa oraz DAF.

Kulminacyjnym punktem spotkania branży TSL były regaty rozegrane na jeziorze Kisajno. Dlaczego regaty? Żeglowanie znakomicie wpisuje się w filozofię obydwu firm, dla których ekologia i oszczędność kosztów idą w parze. Zawody zwyciężyli najlepsi, choć nie było łatwo, gdyż pogoda wystawiła wszystkich na niemałą próbę. Wszyscy w doborowych nastrojach zawitali do sztynorckiej mariny, by wieczorem wspólnie kibicować podczas finałowego meczu Ligi Mistrzów.

Nie zabrakło również innych atrakcji, takich jak: strzelanie z łuku, gra w megapiłkarzyki, czy alkogogle. Wieczorem można było się ogrzać przy ognisku lub muzyce na żywo.

– „Cieszymy się, że i tym razem regaty w Sztynorcie przyciągnęły dużą liczbę osób. Jest to nie tylko bardzo dobra okazja do zawierania długotrwałych relacji biznesowych, ale przede wszystkim możliwość spędzenia czasu w doborowym towarzystwie w otoczeniu pięknej mazurskiej przyrody. Mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się tutaj za rok” – powiedział Ingo De Schrijver, manager ds. sprzedaży Transics w Polsce.

– „W tym roku pogoda nas nie rozpieszczała, a mimo to po raz kolejny spędziliśmy ten czas w serdecznej atmosferze i w cudownym otoczeniu mazurskich jezior. Cieszy nas fakt, że regaty kojarzone są ze wspaniałą zabawą, której towarzyszy integracja i możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami reprezentującymi tę samą branżę. Do zobaczenia w kolejnych edycjach regat branży TSL!” – dodaje Kasia Grzelak, koordynator działu marketingu InterLAN.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!