MANy dla firmy Demotrans

11 lipca 2013, 12:40

Dolnośląski przewoźnik Demotrans zdecydował się na zakup pojazdów z logo MAN. Będą to pierwsze samochody tej marki we flocie firmy.

MANy TGX dla Demotransu

W MAN Truck & Bus Center Nowa Wieś Wrocławska, 2. lipca 2013 r. prezes firmy MAN Truck & Bus Polska – Piotr Stański oraz Bernard Wieruszewski, odpowiedzialny za sprzedaż pojazdów MAN w Polsce uroczyście przekazali przedstawicielom firmy Demotrans kluczyki do 10-ciu nowych ciągników siodłowych MAN TGX 18.440 4×2 BLS. Wszystkie pojazdy spełniają normę Euro 5 i występują w wersji EfficientLine.

Andrzej Błach, dyrektor odpowiedzialny za tabor w firmie Demotrans, powiedział:

– „Do zakupu przekonały nas testy tych pojazdów, gdzie rzeczywiście wyszło nam niższe spalanie. Dodatkowo liczymy na bardziej elastyczne podejście serwisu MAN-a do naszej floty, co na pewno będzie miało wpływ na dalsze zakupy.”

Kolejnym kryterium przy wyborze nowego dostawcy taboru była także niezawodność. Firma zajmuje się przesyłkami kurierskimi i dostarcza niemal wszystko – od małej kilogramowej paczki, poprzez ładunki drobnicowe, całopojazdowe do ładunków ponadgabarytowych na terenie Polski i Europy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!