Nowy Członek Zarządu Inter Cars SA

18 lipca 2013, 11:05

Inter Cars S.A. poinformował, że Rada Nadzorcza Spółki powołała do składu Zarządu Wojciecha Twaroga. Będzie on odpowiedzialny za obszar sprzedaży.

Zmiany w Zarządzie Inter Cars SA

Wojciech Twaróg, jest absolwentem Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach (dawniej Wyższa Szkoła Pedagogiczna) gdzie ukończył studia na kierunku Fizyka. Od początku swojej kariery zawodowej jest związany z niezależnym rynkiem części i usług motoryzacyjnych. W latach 1996-2006 pracował w JC Auto S.C. – Jadwiga Turbiarz, u największego dystrybutora JC Auto S.A. jako Dyrektor Zarządzający. Następnie w roku 2006 w wyniku przejęcia przez JC Auto S.A. dotychczasowego pracodawcy objął stanowisko Kierownika Sprzedaży w grupie JC Auto S.A. W wyniku kolejnej fuzji w roku 2008 pomiędzy JC Auto S.A. i Inter Cars S.A., Wojciech Twaróg objął stanowisko kierownika rynku samochodów osobowych, by w roku 2011 awansować na odpowiedzialnego za cały obszar sprzedaży krajowej rynku samochodów osobowych w randze Dyrektora, którą piastuje do dziś.

Wojciech Twaróg prowadzi działalność gospodarczą pod firmą Geco-Wojciech Twaróg, która to działalność nie jest konkurencyjna w stosunku do Inter Cars S.A.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!