Iveco na Caravan Salon

4 września 2013, 15:11

Iveco zaprezentuje swoje pojazdy na 40. Salonie Pojazdów Kempingowych (Caravan Salon) w Dusseldorfie. Firma oferuje obecnie najszerszy wybór samochodów kempingowych na rynku.

Samochody kempingowe Iveco

Caravan Salon to wydarzenie w trakcie którego firma zwróci uwagę na swoją ofertę w coraz popularniejszym segmencie pojazdów. Oczekuje się, że tegoroczne targi odwiedzi ponad 30 tys. gości, którzy obejrzą ekspozycje ponad 500 międzynarodowych wystawców z sektora caravaningu.

Stoisko Iveco zajmuje ponad 200 metrów kwadratowych. Na tej powierzchni firma prezentuje swoje produkty z modelem Daily na czele. Pojazdy wystawione na stoisku to: Daily 65C17LA z kabiną kempingową, silnikiem o mocy 170 KM i skrzynią biegów Agile, Daily 70C17LA CCS/P, jako podwozie z zabudową z silnikiem o mocy 170 KM i tylnym zawieszeniem pneumatycznym oraz Eurocargo CC80E25/FP również, jako podwozie z zabudową z silnikiem o mocy 250 KM i zautomatyzowaną 6-biegową przekładnią ZF Eurotronic.

Iveco oferuje obecnie najszerszy wybór samochodów kempingowych na rynku. Portfel produktów firmy jest na bieżąco aktualizowany zgodnie ze zmieniającymi się trendami w sektorze, poprzez wprowadzanie elementów definiujących styl życia, w którym ważną rolę odgrywa rekreacja na świeżym powietrzu, jak również zgodnie z potrzebami osób, które taki styl życia preferują, szanują środowisko naturalne i posiadają techniczne umiejętności podróżowania pojazdami z tego segmentu.Wierząc w potencjał sektora kamperów, firma Iveco postanowiła położyć na niego większy nacisk i powołać w ramach swoich struktur specjalny dział odpowiadający wyłącznie za segment samochodów kempingowych.

Caravan Salon odbędzie się w dniach 30 sierpnia – 8 września 2013 r. w Centrum Wystawienniczym w Dusseldorfie.

Camper Assistance Non-Stop

Jednym z rozwiązań, dzięki którym firma należy doczołówki sektora, jest program pomocy drogowej dostosowany do specyfiki tych pojazdów. W ramach Camper Assistance Non-Stop klienci mogą kontaktować się ze specjalnym centrum obsługi Iveco, czynnym przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Usługa jest dostępna wyłącznie dla osób podróżujących samochodami kempingowymi. Można z niej korzystać na wszystkich trasach europejskich, łącząc się za pośrednictwem bezpłatnego numeru telefonu z mobilnym warsztatem Iveco. System, w ramach, którego Iveco zarządza bezpośrednio zarówno telefonicznym centrum obsługi, jak i usługami pomocy drogowej, pozwala usunąć 80% awarii od ręki na trasie, przy czasie oczekiwania skróconym do minimum. Jeżeli naprawa ma potrwać dłużej niż 24 godziny, Iveco zapewnia kierowcy pakiet usług obejmujący samochód zastępczy, nocleg w hotelu, organizację dalszej podróży oraz odbiór naprawionego pojazdu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!