Transport drogowy na Targach Techniki Motoryzacyjnej 2014

7 października 2013, 12:06

Targi Techniki Motoryzacyjnej to największa polska wystawa m.in. sprzętu do napraw, wyposażenia warsztatów i części zamiennych. Program imprezy zostanie poszerzony o segment poświęcony transportowi drogowemu.

Nowość targów TTM

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze spotkanie branży motoryzacyjnej w Polsce i tej części Europy. Już w marcu, w samym sercu Poznania, zobaczyć będzie można najnowszą ofertę m.in. sprzętu do napraw, diagnostyki, narzędzi, akcesoriów, wyposażenia warsztatów i stacji diagnostycznych czy części zamiennych. Impreza odbędzie się w dniach 27-30 marca 2014 r.

Transport drogowy w obecnych czasach odgrywa niezwykle istotną rolę w każdej dziedzinie gospodarki. Zauważyć można jednak brak lub niewielką ilość wystaw typu B2B skierowanych ku temu sektorowi. Tworząc obecną edycję targów TTM organizatorzy obrali sobie za cel próbę wypełnienia tej niszy. O tym jak istotnym elementem branży motoryzacyjnej są samochody wielkogabarytowe świadczyć będzie silna ekspozycja produktów skierowanych właśnie na tą grupę. Już w marcu zapoznamy się z kompleksową ofertą skierowaną do właścicieli flot pojazdów, firm transportowych, mechaników oraz kierowców samochodów ciężarowych dzięki nowości – Salonowi Transportu Drogowego TTM Truck. Specjalne ekspozycje przedstawią zwiedzającym aktualną ofertę z zakresu m.in. naczep, przyczep, ciągników, wyposażenia i akcesoriów samochodów ciężarowych, urządzeń do diagnostyki, serwisu i naprawy, systemów zarządzania flotą, bezpieczeństwa ładunku czy też systemów płatniczych.

Portal MotoFocus.pl został wyłącznym internetowym patronem medialnym targów TTM 2014 (czytaj więcej).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!