Renault Trucks na targach Solutrans

21 listopada 2013, 9:30

Renault Trucks prezentuje nową gamę pojazdów Euro 6 wraz z pakietem rozwiązań transportowych na targach Solutrans w Lyonie. Stoisko o powierzchni 1300 m² znajduje się w hali 4.2.

Renault Trucks nieoficjalnym gospodarzem targów w Lyonie

Na stoisku francuskiego producenta można oglądać pojazdy z gamy T,C i K oraz gamę D z kabiną o szerokości 2m.

Jako że Solutrans odbywa się w Lyonie, gdzie Renault Trucks prowadzi swą działalność od ponad 100 lat, producent uważany jest za nieoficjalnego gospodarza tych targów. Jest to więc idealna okazja do zaprezentowania nowej oferty, poszerzonej o  pojazd dystrybucyjny z kabiną o szerokości 2 m, o DMC 3,5-7,5 tony, wyposażony w silnik DTI 3 Euro 6 o mocy 150-180 KM oraz 6-biegową skrzynię biegów (manualną lub zautomatyzowaną w przypadku modelu o DMC 7,5t).

Renault Trucks podjęło współpracę  z czołowymi producentami nadwozi. Na ich stoiskach, goście odwiedzający targi nierzadko oglądają pojazdy Renault Trucks z zabudowami dostosowanymi do różnego typu działaności. Na podwoziach Renault Trucks można montować wszystkie typy zabudowy. Dzięki wstępnie nawierconym otworom oraz braku jakichkolwiek niestandardowych elementów nad ramą, praca firm zabudowujących została znacznie ułatwiona. Co więcej, w projekcie nowych pojazdów uwzględniono możliwość montażu modułów elektrycznych na potrzeby producentów nadwozi.

Poza pojazdami Master i Maxity, które nie muszą spełniać normy Euro 6, wszystkie modele zaprezentowane na stoisku Renault Trucks pochodzą z nowej gamy. Dodatkowo, goście mogą obejrzeć przekrój najnowszej kabiny modelu „T”.

Targi Solutrans odbywają się w dniach 19-23 listopada w Lyonie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!