TTM Truck podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej

16 stycznia 2014, 12:44

Podczas zbliżających się wielkimi krokami Targów Techniki Motoryzacyjnej TTM będzie można zobaczyć najnowszą ofertę sprzętu do napraw, diagnostyki, narzędzi, akcesoriów, wyposażenia warsztatów i stacji diagnostycznych, czy też części zamiennych. Nowością tegorocznej edycji salon tematyczny poświęcony sektorowi pojazdów wielkogabarytowych – TTM Truck.

TTM Truck – Targi dużych gabarytów

Już od 27 do 30 marca 2014 r. na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM. Wystawa, która zlokalizowana będzie aż w 5 pawilonach MTP po raz kolejny odbędzie się przy ścisłej współpracy ze Stowarzyszeniem Techniki Motoryzacyjnej. Stowarzyszenie, zrzeszające czołowe firmy działające w sektorze motoryzacyjnym, weźmie czynny udział w merytorycznym przygotowaniu programu targowego.

W 2014 r., po raz pierwszy na targach TTM pojawi się specjalnie oznaczona ekspozycja, przedstawiająca najnowsze propozycje produktowe i usługowe z zakresu m.in. urządzeń do diagnostyki, serwisu i naprawy samochodów ciężarowych. Odbędzie się również konferencja w formie panelu dyskusyjnego organizowana przez Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce pod tytułem „Tnij koszty w transporcie”.

– „W trakcie konferencji chcemy poruszyć niezwykle ważny dla branży temat, jakim jest dbałość o koszty prowadzenia działalności gospodarczej i efektywne zarządzanie tymi kosztami. Panel dyskusyjny m.in. z autorytetami w zakresie ekonomiki transportu będzie doskonałą okazją do rozmowy na najważniejsze aspekty w tym temacie." – powiedział Euzebiusz Jasiński, Dyrektor Centralnego Ośrodka Szkoleń przy ZMPD.

Jak zapowiada organizator, konferencja obejmie takie tematy jak nawigacja, telematyka, rozliczanie czasu pracy, ekodriving z naciskiem szkolenia kierowców, ogumienie oraz koszty jego regeneracji.

– „Prowadzimy rozmowy o poszerzenie konferencji o tematykę doszkalania kierowców w firmach transportowych z zakresu bezpieczeństwa na drodze. Pomoc deklaruje nam w tym temacie znany producent pojazdów ciężarowych firma DAF Polska. Udział w konferencji dla przedstawicieli firm transportowych po wcześniejszej rejestracji będzie nieodpłatny. " – dodaje Euzebiusz Jasiński.

Dodatkową atrakcją dla osób odwiedzających tegoroczne Targi Techniki Motoryzacyjnej będą odbywające się w tym samym czasie największe motoryzacyjne targi w Polsce – Motor SHOW.

 

Nasz portal jest patronem medialnym Targów Techniki Motoryzacyjnej 2014.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!