Hołowczyc zaprasza klientów Inter Cars na Wielki Rajd

10 lutego 2014, 12:27

Klienci Inter Cars uczestniczą już w Wielkim Rajdzie po nagrody, którymi są między innymi: weekend z Krzysztofem Hołowczycem, nauka jazdy sportowymi samochodami, uczestnictwo w Gali, a przede wszystkim możliwość zdobycia jednej z nagród pieniężnych. Suma nagród to 1 500 000 zł. Dodatkowo specjalnie z myślą o klientach z rynku ciężarowego przygotowano wyjątkowa atrakcję: drift ciągnikiem Volvo FM12 o mocy 700 KM.

Zasady Wielkiego Rajdu Inter Cars

Udział w Gali ma prestiżowe znaczenie dla klientów Inter Cars. Daje też możliwość w gronie przedstawicieli czołowych warsztatów, dostawców oraz mediów branżowych. W tym roku impreza odbędzie się w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, 13-15 czerwca 2014 roku. Konkurs Wielki Rajd będzie natomiast trwał od 1 lutego 2014 do 15 maja 2014. Jego zasady będą zbliżone do tych z ubiegłego roku.

II edycja Wielkiego Rajdu będzie polegała na tym, aby w określonym czasie kupować produkty wybranych dostawców m.in. Bosch, Castrol czy ZF (ZF Parts, Sachs, Lemfoerder). W ten sposób klienci będą gromadzić punkty na swoim koncie. Ich stan, podobnie jak w poprzedniej edycji, będzie można sprawdzać on-line.

W konkursie Wielki Rajd mogą wziąć udział wszyscy klienci Inter Cars SA, którzy zarejestrują się do 28 lutego 2014 roku na stronie internetowej www.galamistrzow.pl, wypełniając krótki formularz. Należy pamiętać o rejestracji, ponieważ jest to warunek konieczny, aby klient został zakwalifikowany do konkursu. Uczestnicy zostaną podzieleni według trzech kategorii: warsztat rynku osobowego, sklep z warsztatem rynku osobowego lub rynek ciężarowy (warsztat, sklep z warsztatem, firma transportowa).

Przez cały okres trwania konkursu, czyli od 1 lutego do 15 maja, klienci będą zbierali punkty za zakupy w Inter Cars produktów dostawców wskazanych w regulaminie konkursu. Regulamin z zestawieniem dostawców dostępny jest na stronie internetowej. Zasada jest prosta – im więcej wydanych pieniędzy na premiowane produkty, tym wyższe miejsce w rankingu. Dlatego w czasie trwania promocji będzie można sprawdzać swoje miejsce na liście, wpisując numer klienta w specjalnej wyszukiwarce na stronie www.galamistrzow.pl. Dzięki temu będzie można kontrolować swoją pozycję i podjąć w związku z tym odpowiednie działania. Tak jak w sportach motorowych, także w przypadku Wielkiego Rajdu, ważne jest obranie odpowiedniej strategii. W sytuacji, kiedy do zajęcia oczekiwanego miejsca będzie brakować kilku punktów, można będzie nadrobić straty poprzez zakupy danych grup produktowych.

Nagrody w konkursie Wielki Rajd

W tym roku zwiększono liczbę nagród w konkursie. Tradycyjnie podstawową nagrodą będzie uczestnictwo w Gali Mistrzów Warsztatu. Tym razem odbędzie się ona w hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, w którym 500 klientów z największą liczbą punktów spędzi aż 3 dni. Na miejscu, oprócz wielkiej wieczornej uroczystości, będzie na nich czekać wiele atrakcji. Na Galę pojedzie po 200 klientów z kategorii warsztat rynku osobowego i sklep z warsztatem rynku osobowego oraz 100 klientów z kategorii rynek ciężarowy.

14 czerwca w Mikołajkach odbędzie się również losowanie w ramach Loterii Mistrzów Warsztatu, w której można wygrać nagrodę główną – bony zakupowe IC o wartości 100 000 zł. Oprócz tego czekają jeszcze dwie nagrody o wartości 50 000 zł i 10 000 zł.

Kolejne nagrody otrzymają najlepsi klienci poszczególnych kategorii według rankingu.

1. miejsce – 50 000 zł
2. miejsce – 30 000 zł
3. miejsce – 20 000 zł
4. miejsce – 10 000 zł
5. miejsce – 5 000 zł
6-10. miejsce – 3000 zł
11-15. miejsce – 2000 zł

Nagrody według rankingu dotyczą wszystkich kategorii, dlatego należy liczyć je potrójnie. Nagrody będą wydawane w bonach zakupowych, które są pełnoprawnym środkiem płatniczych we wszystkich filiach Inter Cars SA na terenie Polski. Dystrybutor przewidział także nagrody dla klientów, którzy nie zakwalifikują się do uczestnictwa w Gali Mistrzów Warsztatu. Dla drugiej pięćsetki uczestników Rajdu, przewidziano upominki.

Odcinki specjalne konkursu

W ubiegłym roku z entuzjastycznym przyjęciem uczestników spotkały się tzw. Odcinki Specjalne, dlatego organizatorzy zdecydowali się kontynuować tę formułę również w tym roku. Są to dodatkowe miesięczne konkursy premiowane podwójną liczbą punktów. Uczestnicy, którzy w tych krótkich odcinkach zdobędą największą liczbę punktów, otrzymają nagrody jeszcze w trakcie trwania promocji. Będą mogli uczestniczyć w rajdowych spotkaniach w towarzystwie znanych nazwisk motor sportu, m.in. Krzysztofa Hołowczyca, który również w tym roku będzie twarzą Wielkiego Rajdu.

Spotkania te odbędą się w marcu, kwietniu i maju 2014 r. Nowością będą spotkania dla klientów rynku pojazdów ciężarowych. Przygotowano dla nich wiele atrakcji związanych z motosportem, szkołę jazdy, a także jedyny w swoim rodzaju drift ciężarowy.

Gala Mistrzów Warsztatu

Tradycją już jest organizacja Gali Mistrzów Warsztatu w hotelach sieci Gołębiewski. Co roku Inter Cars zaprasza klientów w miejsca otoczone górami, lasami lub jeziorami. Wcześniej oprócz Mikołajek klienci mogli odwiedzić Wisłę i Karpacz.

Podczas Gali Mistrzów Warsztatu odbędzie się „show” z nominacjami w danych kategoriach, profesjonalną konferansjerką i odpowiednią celebracją ogłaszania finalistów oraz ich przemówieniami. Gala Mistrzów Warsztatu to impreza, na której ważny jest również program artystyczny i rozrywkowy. Podczas poprzednich edycji wystąpiły takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak Perfect, Krzysztof Krawczyk, Maciek Maleńczuk czy KORA. Nie zabrakło również występów polskich kabaretów, a konferansjerami byli m.in. Maciej Stuhr, Iwona Pavlović i Patrycja Kazadi. W tym roku Inter Cars ma zamiar przygotować równie bogaty program z udziałem gwiazd polskiej estrady i osobowości z ekranów telewizyjnych.

Z okazji Gali Mistrzów Warsztatu, Inter Cars SA przygotowuje dla swoich klientów dwa, specjalne wydania Wiadomości Galowych. Pierwsze będzie dystrybuowane wśród klientów w lutym w podobny sposób jak regularne wydania Wiadomości IC. Zamieszczone tam będą wszystkie, szczegółowe informacje dotyczące konkursu Wielki Rajd oraz Gali Mistrzów Warsztatu. Drugie wydanie będzie dystrybuowanie wśród uczestników Gali, na miejscu w Mikołajkach. Będzie to swoisty przewodnik i informator na temat najważniejszych punktów tego wydarzenia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!