Wielki Rajd Inter Cars – końcówka I Oesu

27 lutego 2014, 15:07

Jeszcze do końca lutego klienci Inter Cars SA mogą zdobywać punkty w ramach I Odcinka Specjalnego promocji Wielki Rajd. Uczestnicy, którzy zdobędą największą liczbę punktów, wezmą udział w rajdowych spotkaniach w towarzystwie znanych postaci motor sportu. Oprócz tego odbędą się jeszcze dwa Odcinki Specjalne.

Końcówka pierwszego Oesu

Wielki Rajd wystartował 1 lutego 2014 r. W trakcie trwania konkursu odbędą się trzy Odcinki Specjalne (nazywane również Oesami). Zakupy produktów określonych marek, dokonywane w trakcie trwania Oesów premiowane są podwójną ilością punktów w ogólnym rankingu Wielkiego Rajdu. Oprócz tego, dla najlepszych klientów poszczególnych Odcinków, dystrybutor przygotował zaproszenia na spotkania rajdowe oraz nagrody rzeczowe. Pierwszy Odcinek Specjalny potrwa do końca lutego. Zaraz po nim wystartuje drugi, a w kwietniu trzeci Oes.

Spotkania rajdowe odbędą się w każdym następnym miesiącu po danym Odcinku Specjalnym. Zwycięzcy lutowego Oesu wezmą udział w spotkaniu marcowym, i kolejno następni w kwietniu i maju. Nowością będą spotkania dla klientów rynku pojazdów ciężarowych. Będzie jeszcze więcej atrakcji związanych z motorsportem, znane nazwiska oraz jedyny w swoim rodzaju drift ciężarowy. Wszystkie spotkania rajdowe odbędą się na Torze Jastrząb koło Szydłowca. Jest to obecnie jeden z najnowocześniejszych i najatrakcyjniejszych pod względem sportowym torów w Polsce.

Gośćmi specjalnymi Oesów będą m.in.: Krzysztof Hołowczyc, Karolina Pilarczyk i Bartek Ostałowski. Na liście atrakcji znajdą się: co-drive, Drift Truck, VTG Drag czy nauka jazdy sportowej. Więcej informacji

Klienci Inter Cars mogą na bieżąco sprawdzać swoje miejsce w rankingu promocji na stronie www.galamistrzow.pl.

W każdym Oesie stałymi dostawcami premiowanymi są: Bosch, Castrol, grupa ZF (ZF, Sachs, Lemforder). Reszta dostawców uczestniczących w Oesach będzie ogłaszana na początku każdego miesiąca.

Gala Mistrzów Warsztatu

Klienci, którzy punktują podczas Odcinków Specjalnych, zwiększają swoją szansę na wysokie miejsce w rankingu końcowym promocji Wielki Rajd, a więc także na udział w Gali Mistrzów Warsztatu. Na Gali czeka wielkie „show” z nominacjami w danych kategoriach, profesjonalną konferansjerką i odpowiednią celebracją ogłaszania finalistów oraz ich przemówieniami. Gala Mistrzów Warsztatu to impreza, na której ważny jest również program artystyczny i rozrywkowy na najwyższym poziomie. Podczas poprzednich edycji wystąpiły takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak Perfect, Krzysztof Krawczyk, Maciek Maleńczuk czy KORA. Nie zabrakło również występów czołówki polskich kabaretów, a konferansjerami byli m.in. Maciej Stuhr, Iwona Pavlović i Patrycja Kazadi.

W tym roku Inter Cars szykuje równie bogaty program z udziałem gwiazd polskiej estrady i osobowości z ekranów  Odbędą się aż trzy koncerty. Już w piątkowy wieczór wystąpi ikona polskiej estrady – Maryla Rodowicz. Podczas sobotniego wieczoru uczestnicy Gali będą mieli okazję zobaczyć występ Andrzeja Piasecznego. Organizatorzy Gali Mistrzów Warsztatu zadbali także o humory uczestników, zapraszając dwie formacje z kabaretowej czołówki. Będą to Formacja Paranienormalni oraz Formacja Chatelet.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!