Centrum Warsztatowe SAF HOLLAND już otwarte

11 marca 2014, 11:28

SAF Holland Polska uruchomił własne Centrum Warsztatowe z Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów. Tym samym firma rozszerzyła swoją działalność o usługi naprawcze pojazdów użytkowych.

Centrum Warsztatowe znajduje się przy nowej siedzibie producenta w Pile, przy ul. Wawelskiej 131. SAF Holland chce w tym miejscu zapewnić kompleksową obsługę pojazdów samochodowych i pojazdów użytkowych. W tym celu powstała również Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów wyposażona w najnowocześniejszą linię diagnostyczną – Maha.

Usługi wykonywane są w nowoczesnym obiekcie, który spełnia wysokie standardy. Serwis wyposażony jest w komputery oraz testery do diagnozowania i naprawy układów hamulcowych i pneumatycznych WABCO, KNORR, HALDEX, a także układów ECAS, ABS, EBS, EDC i innych. Firma oferuje usługi w zakresie pomiaru i ustawiania geometrii kół, zarówno pojazdów ciężarowych i osobowych. W tym sektorze usług warsztat dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, firmy HAWEKA AXIS 4000, który zapewnia dokładność pomiaru oraz szybkość (do 30 minut). Wyposażenie warsztatu stanowi również montażownia do wymiany opon oraz wyważarka do kół, zarówno dla pojazdów ciężarowych i osobowych. Do wymiany sworzni zwrotnic warsztat posiada profesjonalne urządzenie pneumatyczno – hydrauliczne. Posiada również urządzenia do sprawdzania szczelności i napełnia układów klimatyzacji w pojazdach. Usługi obejmują również naprawy układów kierowniczych, zwieszenia, silników, skrzyń biegów, mostów napędowych i innych.

Serwis posiada komputerowe oprogramowanie bazy danych do obsługi klienta. Pojazd serwisowany lub naprawiany w Centrum Warsztatowym SAF-HOLLAND jest ewidencjonowany, dlatego w łatwy sposób można sprawdzić historię jego napraw. Warsztat świadczy usługi w zakresie gwarancji osi SAF. Posiada również mobilny serwis.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!