Top Employers Polska 2014 dla Volvo Polska

13 marca 2014, 9:47

Firma Volvo Polska zdobyła certyfikat Top Employers Polska 2014. Nagroda jest przyznawana na podstawie badania poświęconego warunkom pracy u kluczowych pracodawców w Polsce.

Top Employers Institute to niezależna organizacja badająca politykę zatrudnienia kluczowych pracodawców na świecie, w oparciu o międzynarodowe standardy.

Międzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute wskazuje czołowych pracodawców na świecie, którzy tworzą odpowiednie warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem. Firma Volvo Polska uzyskała prestiżową certyfikację Top Employers Polska już po raz piąty.

Zgodnie z procedurą obowiązującą w projekcie Top Employers, aby uzyskać certyfikację, wszyscy uczestnicy muszą przejść proces szczegółowego badania – wypełniając międzynarodowy kwestionariusz najlepszych praktyk HR – i spełnić wysokie standardy określone w badaniu. Niezależny audyt wszystkich odpowiedzi jest dodatkową gwarancją prawidłowego przebiegu procesu.

Top Employers Institute ocenił politykę zatrudnienia Volvo Polska w oparciu o następujące kryteria:

  • Świadczenia podstawowe
  • Świadczenia dodatkowe i warunki pracy
  • Szkolenia i rozwój
  • Rozwój kariery zawodowej
  • Zarządzanie kulturą organizacyjną firmy

 

Jako certyfikowany Top Employer, Volvo Polska może przez cały rok korzystać z prestiżowego znaku certyfikacji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!