Zwycięzcy pierwszego Odcinka Specjalnego Wielkiego Rajdu

31 marca 2014, 12:17

Zwycięzcy I Odcinka Specjalnego w ramach Wielkiego Rajdu spotkali się między innymi z Krzysztofem Hołowczycem. Inter Cars SA zaprosił 20 laureatów promocji do udziału w specjalnym spotkaniu rajdowym na jednym z najnowocześniejszych torów w Polsce – Autodromie Jastrząb koło Radomia.

Rozstrzygnięcie pierwszego Oesu

Zwycięzców promocji wyłoniono w trzech kategoriach: warsztat rynku osobowego, sklep z warsztatem rynku osobowego, rynek ciężarowy, w tym: sklep z warsztatem, warsztat, firma transportowa.

Zobacz pełną listę zwycięzców

Laureaci wzięli udział w spotkaniu m.in. z: Krzysztofem Hołowczycem oraz królową polskiego driftu – Karoliną Pilarczyk. Spotkanie rajdowe odbyło się w dniach 28-30 marca na Autodromie Jastrząb koło Radomia. Na laureatów czekały także najszybsze samochody w Polsce ze stajni VTG. Towarzyszyly im również pojazdy z STW Drift Team. Nowość dla klientów rynku ciężarowego to co-drive driftującym ciągnikiem siodłowym (tzw. Drift-Truckiem).

Laureaci mieli możliwość przejechania się każdym z przygotowanych samochodów. Mogli także wziąć udział w wyścigu samochodami BMW 330 CI e46 (specyfikacja techniczna na stronie motointegracja.pl).

Najlepsze czasy sesji szkoleniowej:
1. Artur Owsiński (37,21)
2. Kazimierz Ryś (37,53)
3. Marcin Kiełczewski (38,06)

Rywalizacja „Holo Cup”
Krzysztof Hołowczyc (34,58)

1. Artur Owsiński (37,04)
2. Marcin Kiełczewski (37,27)
3. Marek Mstowski (38,22)

Szczegóły drugiej edycji promocji Wielki Rajd dostępne są pod adresem www.galamistrzow.pl lub pod specjalnym numerem infolini: 22 714 11 00.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!