Szkolenia w nowym salonie ISUZU

14 kwietnia 2014, 15:19

Handlowcy z ogólnopolskiej sieci sprzedaży ISUZU z 30 punktów dealerskich wzięli udział w trzydniowych szkoleniach technicznych w nowym salonie ISUZU w Czosnowie.

Szkolenia odbyły się w salonie ISUZU w Czosnowie / Inter Cars SASzkolenia trwały od 9 do 11 kwietnia 2014 r. Ich głównym tematem były techniczne aspekty samochodu ISUZU D-Max. Bloki tematyczne, którym poświęcone były warsztaty to: silnik diesel, napęd 4×4, hamulce, bezpieczeństwo czynne i bierne. Zajęcia prowadził Jacek Aliński, specjalista szkoleniowiec takich marek jak BMW i GM. Celem szkolenia było podniesienie kompetencji handlowców i doradców do spraw sprzedaży w najważniejszych obszarach.

Jak zapowiadają organizatorzy, nie była to ostatnia edycja warsztatów. Już teraz, ze względu na duże Szkolenia odbyły się w salonie ISUZU w Czosnowie / Inter Cars SAzainteresowanie uczestników, planowane są kolejne.

Salon ISUZU w Czosnowie przy ul. Gdańskiej (około 1 km od siedziby Inter Cars przy trasie nr 7) rozpoczął działalność na początku lutego 2014 roku. Jest to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie pod jednym dachem sprzedawane są samochody z segmentu pick-up, pojazdy dostawcze do 3,5t DMC, lekkie ciężarówki 3,5-7,5t DMC oraz auta ciężarowe 7,5-12t.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

46.31.36.*, 15 kwietnia 2014, 9:08 0 0

takie duże zainteresowanie - 8 osób?!! WOW :)

Odpowiedz