Kolejne spotkanie z Hołowczycem już w najbliższy weekend

25 kwietnia 2014, 9:51

Wyjątkowe atrakcje motoryzacyjne oraz towarzystwo osobowości polskich sportów motoryzacyjnych czekają na zwycięzców konkursu II Odcinek Specjalny w ramach Wielkiego Rajdu Inter Cars.

Dwudziestu laureatów, którzy zdobyli najwięcej punktów w marcowym Oesie weźmie udział w spotkaniu motoryzacyjnym w najbliższy weekend, 25-27 kwietnia 2014 r. W tym czasie będą mogli zasiąść na fotelu pilota obok Krzysztofa Hołowczyca podczas emocjonującego co-drive’u na jednym z najnowocześniejszych Autodromów – Jastrząb koło Radomia.

Oprócz tego będą uczestniczyć, w jedynym w swoim rodzaju drifcie ciągnikiem siodłowym oraz w łamaniu rekordów szybkości dragsterami ze stajni VTG. Na uczestników czekają również czołowi polscy drifterzy, Karolina Pilarczyk i Bartek Ostałowski.

Laureatów wyłoniono w trzech kategoriach: warsztat rynku osobowego, sklep z warsztatem rynku osobowego, rynek ciężarowy, w tym: sklep z warsztatem, warsztat, firma transportowa.

Zobacz listę zwycięzców II Odcinka Specjalnego

Ostatniego dnia kwietnia 2014 r. kończy się III Odcinek Specjalny, a tym samym ostatnia szansa, żeby wygrać uczestnictwo w takim samym spotkaniu motoryzacyjnym, które odbędzie się od 30 maja do 1 czerwca.

Więcej informacji www.galamistrzow.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!