Finał konkursu Master Mechanic

12 maja 2014, 14:07

W Nowym Dworze Mazowieckim odbędzie się ogólnopolski finał konkursów Master Mechanic – auta osobowe oraz Master Mechanic – ciężarowe, organizowanego przez Inter Cars SA. Finałowy test napiszą mechanicy, którzy zgłosili się do konkursów i najlepiej wypadli podczas eliminacji. Wyniki sprawdzianu poznamy w następnym tygodniu.

Uczestnicy konkursu w najbliższą sobotę, 17 maja spotkają się w Zespole Szkół Zawodowych w Nowym Dworze Maz. Szkoła ta w czerwcu 2013 roku przystąpiła do programu Młode Kadry.  Program ten jest prowadzony przez Inter Cars SA i ma na celu ułatwienie uczniom szkół samochodowych start u w życiu zawodowym, poprzez dostarczanie specjalistycznego sprzętu diagnostycznego do szkół oraz prowadzenie szkoleń zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.

Do udziału w konkursach Master Mechanic – auta osobowe i ciężarowe zachęcały atrakcyjne nagrody finansowe:

  • I miejsce – za zdobycie pierwszego miejsca mechanik otrzyma nagrodę o wartości 2000 zł, a właściciel warsztatu, w którym jest zatrudniony 5000 zł (w postaci bonów zakupowych w sieci Inter Cars SA).
  • II miejsce – za zajęcie drugiego miejsca mechanik otrzyma nagrodę o wartości 1600 zł, a właściciel warsztatu, w którym jest zatrudniony 4000 zł (w postaci bonów zakupowych w sieci Inter Cars SA).
  • III miejsce – za zajęcie trzeciego miejsca mechanik otrzyma nagrodę o wartości 1200 zł, a właściciel warsztatu, w którym jest zatrudniony 3000 zł (w postaci bonów zakupowych w sieci Inter Cars SA).

 

Właściciel warsztatu, który jest klientem Inter Cars SA, mógł zgłosić do konkursu tylko jedną osobę.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!