Cztery dni do końca Wielkiego Rajdu Inter Cars

12 maja 2014, 15:47

Jeszcze tylko do piątku, 15 mają klienci Inter Cars SA mają czas na poprawienie swojego dorobku punktowego w promocji Wielki Rajd. Dystrybutor zachęca, by na tym etapie wzmóc swoje działania, gdyż pula nagród jest wysoka.

Ostatnia prosta Wielkiego Rajdu

Nagrody pieniężne w bonach zakupowych od 2000 zł do 50 000zł, 500 zaproszeń na Galę Mistrzów Warsztatu w Mikołajkach, na której odbędzie się losowanie nagród o wartości 100 000 zł, 50 000 zł i 10 000 zł. To wszystko można wygrać w konkursie Wielki Rajd, który zakończy się już 15 maja. Wszyscy klienci Inter Cars SA, którzy podjęli wyzwanie konkursowe mają ostatnią szansę na to, aby zwiększyć liczbę punktów i zająć wysokie miejsce w rankingu.

Miejsce zajmowane w rankingu można sprawdzić na stronie www.galamistrzow.pl.

Jeżeli uczestnikom brakuje punktów do oczekiwanego miejsca, mają jeszcze czas na zakupy premiowanych produktów. Ci zaś, którzy obecnie zajmują wysoką pozycję nie powinni stracić czujności. Wyścig cały czas trwa i jeszcze nic nie jest do końca rozstrzygnięte.

Wielka feta po wyścigu

500 klientów, którzy zajmą premiowane miejsca w rankingu, zostanie zaproszonych na Galę Mistrzów Warsztatu, która odbędzie się 13-15 czerwca w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach. Na uczestników będą czekały trzy dni rozrywki na najwyższym poziomie oraz wypoczynku w luksusowych warunkach. Dla gości wystąpią gwiazdy polskiej estrady: Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny oraz formacje kabaretowe: Paranienormalni i Chatelet.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!