Nowa gama wycieraczek Valeo dla pojazdów ciężarowych

12 czerwca 2014, 15:28

Wiosną 2014 firma Valeo wprowadziła do oferty nową gamę wycieraczek Valeo Optiblade Trucks.

Gama składa się z 8 pakowanych pojedynczo referencji o długości od 500 mm do 700 mm. Wśród nich znajdują się trzy referencje wyposażone w zintegrowane dysze spryskiwacza z zastosowaniem między innymi do Mercedesa Actrosa MP4, Volvo FL, FH i FM, Renault Premium. Aby minimalnie skrócić czas montażu w pojeździe, każda wycieraczka ma zamontowany adaptor. Trzy referencje wyposażone są w dodatkowe adaptory, dzięki temu gama Valeo Optiblade Trucks pokrywa aż 86% europejskiego parku samochodów ciężarowych wyposażonych  w wycieraczki w zakresie długości od 500mm do 700mm.

Wszystkie referencje gamy Valeo Optiblade Trucks są produkowane w fabryce Valeo w podkrakowskiej Skawinie. Fabryka w Skawinie od kilkunastu lat specjalizuje się w produkcji wycieraczek, ramion i silniczków na oryginalne wyposażenie wielu producentów pojazdów osobowych, ciężarowych i autobusów. Elementy systemów wycierania wyprodukowane w Skawinie znajdują sie na oryginalnym wyposażeniu takich pojazdów wagi ciężkiej jak MAN, Mercedes, Scania, DAF, Iveco, Volvo, Renault Trucks, Van Hool, CNH, John Deere.

Inżynierom polskiej fabryki Valeo udało się stworzyć wycieraczkę idealną dla rynku wtórnego. W pełni metalowa konstrukcja wycieraczek zapewnia odporność na wibracje, trwałość i niezawodność, tak bardzo pożądaną przez użytkowników pojazdów ciężarowych. Specjalna powłoka gumowa pióra gwarantuje efektywne wycieranie nawet w najcięższych warunkach pogodowych. Atrakcyjna cena wycieraczek Valeo Optiblade Trucks stanowi ciekawą alternatywę dla produktów konkurencji.

Katalog produktowy znajduje się na http://www.valeoservice.com/html/poland/pl/produits.catalogueproduits.php Wycieraczki Valeo Optiblade Trucks można nabyć u najlepszych dystrybutorów części do pojazdów ciężarowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!