Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars 2014 – relacja

18 czerwca 2014, 8:44

Tegoroczna Gala Mistrzów Warsztatu już za nami. Wszyscy goście, którzy przyjechali w dniach 13-15 czerwca do hotelu Gołębiewski w Mikołajkach chwalili zarówno przygotowane atrakcje, jak również część merytoryczną, która poruszała istotne kwestie dotyczące rynku usług warsztatowych.

Już pierwszego dnia –  w piątek – goście spotkali się z Prezesem Zarządu Inter Cars SA, Robertem Kierzkiem. Spotkanie było zilustrowane dynamiczną i multimedialną prezentacją, która pokazała zarówna początek i powstawanie spółki, jak również jej przyszłość opartą na ścisłej współpracy z klientami. Część dotycząca przeszłości oczywiście wprowadziła atmosferę sentymentu i wspomnień, ale nie one same były jej głównym celem. Miała ona pokazać główne założenie Inter Cars SA.

– „Nasza spółka, tak jak drzewo, do rozwoju potrzebuje solidnych korzeni. Tymi korzeniami jesteście Wy, nasi klienci. Bez Was nie bylibyśmy tym, czym jesteśmy w tej chwili, czyli liderem już nie tylko polskiego, ale europejskiego rynku." – powiedział Robert Kierzek podczas prezentacji.

W sobotę odbyły się spotkania, prezentacje i panele dyskusyjne. Klienci mogli dowiedzieć się o projekcie IC Recepcja, który pomoże właścicielom zarządzać swoimi warsztatami, przy pomocy komputera i urządzeń mobilnych. Więcej informacji na temat programu napiszemy już wkrótce.

Wielu uczestników wyrażało też swoje obawy dotyczące coraz bardziej rygorystycznych norm ekologicznych. Rozwiązaniem tego problemu, proponowanym przez Inter Cars SA, jest program zarządzania odpadami niebezpiecznymi Bio Service. Wszyscy zainteresowani mogli dowiedzieć się o nim więcej podczas spotkania oraz na specjalnie przygotowanym stoisku ekspozycyjnym. Oprócz tego odbyły się prezentacje Działu Samochodów Ciężarowych, Isuzu oraz nowego stowarzyszenia pracodawców Moveo, które przy wsparciu Inter Cars SA ma dbać o interesy właścicieli warsztatów (więcej informacji nt. Moveo już wkrótce).

W czasie gdy właściciele warsztatów zdobywali wiedzę nt. nowych przedsięwzięć IC, osoby towarzyszące mogły korzystać z hotelowego SPA, basenów Tropikany czy  gotować razem z popularnym Karolem Okrasą. Tematy pokazów były niebanalne, ponieważ dotyczyły użycia w kuchni kwiatów oraz dzikich roślin leśnych.

Część artystyczna Gali tradycyjnie była bardzo rozbudowana. Rozpoczęło się od koncertu Maryli Rodowicz. W piątkową noc uczestnicy Gali bawili się przy takich hitach jak „Małgośka”, „Ale to już było…” czy „Niech żyje bal”. Po tym koncercie tempo nie słabło, bo piątkowej nocy na gości czekał jeszcze występ jazzowego koncertu zespołu WE4.

Sobotni wieczór to już główna część Gali Mistrzów Warsztatu. Niezwykle uroczysty nastrój podkreśliła wykwintna kolacja oraz występy gwiazd. Prowadzącą była Patricia Kazadi, która razem z Radosławem Grześkowiakiem wprowadziła zebranych w doskonały nastrój. Wystąpił również finalista ostatniej edycji X Factor, Jakub Jonkisz oraz kabarety Formacja Chatelet i Paranienormalni. Całość zakończył występ Andrzeja Piasecznego, który w pierwszej kolejności szybko przyciągnął do siebie płeć piekną, ale zaraz po tym przed sceną kołysały się pary.

Oczywiście Gala to przede wszystkim rozdanie nagród z konkursu Wielki Rajd. Nazwiska laureatów w poszczególnych kategoriach podamy w oddzielnym artykule.

Więcej zdjęć można znależć na stronie www.galamistrzow.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!