Show Car atrakcją Miasteczka Warsztatowego American Cars Mania

23 czerwca 2014, 15:28

Show Car – mobilna sala szkoleniowa i widowiskowa ciężarówka w jednym, zawita w Miasteczku Warsztatowym American Cars Manii, czyli na największym w Polsce zlocie samochodów amerykańskich. Impreza rozpocznie się już w najbliższy piątek.

Druga edycja motoryzacyjnego święta w amerykańskim duchu potrwa trzy dni: od 27 do 29 czerwca. Odbędzie się w Miliczu. Zlotowi towarzyszyć będzie szereg atrakcji. Organizatorzy zapraszają na koncerty na żywo, paradę pojazdów, konkurs American Pin-up girl i nie tylko. Na uczestników czeka też wesołe miasteczko, studio tatuażu i pokazy strongmanów.

Show Car, czyli Freightliner Coronado znajdzie się w Miasteczku Warsztatowym. Jak zapowiadają organizatorzy, w miasteczku będzie można zobaczyć jak pracują warsztaty, dokonać przeglądu swojego pojazdu, a także wziąć udział  w wielu konkursach, np. wymiana świecy, zmiana koła czy diagnozowanie usterek.

Amerykańska maszyna, Freightliner Coronado posiada rzędowy, 6-cylindrowy silnik o mocy blisko 500 KM, 16 – biegową skrzynię biegów, waży ok. 30 ton i ma 20 m długości. Jego naczepa na co dzień zamienia się w mobilną, 40 – osobową, komfortową salę szkoleniową, która cyklicznie odwiedza filie Inter Cars w kraju i zagranicą. Show Car wyposażony jest w multimedialny system z możliwością emisji materiałów 3D. Znajduje się w nim najnowsza ekspozycja narzędzi oraz wyposażenia warsztatów.

Program bezpłatnych szkoleń technicznych realizowany jest przez Inter Cars przy współpracy z kluczowymi dostawcami, pod hasłem „Inwestuj w siebie i pracowników”. Szkolenia techniczne i praktyczne kierowane są do mechaników i właścicieli warsztatów, a także przedstawicieli handlowych. Corocznie odbywa je kilkanaście tysięcy osób.

Podczas Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Amerykańskich, Show Car będą mogli odwiedzić wszyscy goście imprezy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!