Nowa IC Premia Cash

21 lipca 2014, 15:52

Klienci Inter Cars SA mogą zapracować na swój dodatkowy rabat, zbierając punkty na Karcie Lojalnościowej i płacąc nią za zakupy.

Dalszy rozwój Programu IC Premia Plus to wprowadzenie tzw. Karty Lojalnościowej. Będą na niej zapisane zarówno wszystkie dane klienta potrzebne do jego identyfikacji, jak i zgromadzone punkty IC Premia Plus. Wspomnianą kartą klient będzie mógł także zapłacić za swoje zakupy bezpośrednio w kasie Inter Cars SA.

System zdobywania punktów w programie nie uległ zmianie. Nadal za każde 13 złotych netto wydanych na zakupy (z wyłączeniem rynku opon) klienci otrzymują 1 punkt w zależności od statusu klienta. W okresach promocyjnych liczba zdobytych punktów może wzrosnąć nawet do kilkuset, w zależności od zakupionego asortymentu itd.

Rewolucję przeszedł natomiast system wymiany tych punktów na nagrody. Do tej pory uczestnik programu składał zamówienie poprzez formularz na stronie internetowej www.icpremia.pl lub za pośrednictwem placówek dystrybutora. Mógł wybierać jedynie spośród tych nagród, które zawarte były w katalogu zamieszczonym na stronie internetowej.

W IC Premia Cash wygląda to zupełnie inaczej. Każdy uczestnik programu lojalnościowego otrzymuje specjalną kartę płatniczą, której może używać we wszystkich placówkach Inter Cars SA i płacić nią za wszystkie produkty z oferty. Mówiąc prościej, klient dostaje możliwość wypracowywania sobie rabatu na zakupy w sklepach IC. Im więcej zakupów uczestnik dokona, tym więcej środków zbierze się na jego koncie i tym więcej kupi, używając karty IC Premia Cash.

Więcej informacji na stronach: www.icpremiaplus.pl oraz www.icpremiacash.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!