Wabco nagrodzone za regenerację sprężarek

31 lipca 2014, 9:11

Wabco Reman Solutions zdobyło tytuł „Najpopularniejszej Firmy Technologii Regeneracji” w Chinach. Firma zachowuje pozycję pierwszego i jedynego licencjonowanego dostawcy w Chinach, zajmującego się regeneracją sprężarek powietrza dla pojazdów ciężarowych.

Steven Guo (po prawej), Lider WABCO China Aftermarket przyjmuje od prezesa Duxes, James’a Zhu (po lewej), w imieniu WABCO Reman Solutions nagrodę Najpopularniejszej Firmy Technologii Regeneracji.Wabco Holdings Inc. ogłosiło, że będąca częścią korporacji firma Wabco Reman Solutions zdobyła tytuł „Najpopularniejszej Firmy Technologii Regeneracji” przyznany przez Chińskie Stowarzyszenie Firm Regenerujących (China Association of Remanufacturing, CAR) we współpracy z Duxes, wiodącą firmą konsultingową technologii regeneracji z siedzibą w Szanghaju. Nagroda, wręczona podczas ceremonii w Szanghaju w obecności przedstawicieli władz CAR oraz Chińskiej Komisji ds. Reform i Rozwoju Narodowego, a także innych przedstawicieli branży i władz, stanowi dowód uznania dla pozycji Wabco Reman Solutions na lokalnym rynku, a także podkreśla jej ogromne zasługi we wspieraniu systematycznego wzrostu chińskiej branży regeneracji.

Jak ogłoszono w czerwcu 2013 r., Wabco pozyskało licencję od władz chińskich na regenerację sprężarek powietrza dla pojazdów ciężarowych i innych pojazdów użytkowych jako pierwszy i jedyny autoryzowany dostawca w Chinach prowadzący działalność regeneracyjną. Wabco Reman Solutions w Chinach regeneruje sprężarki powietrza dla China National Heavy Truck Corporation (CNHTC) oraz klientów indywidualnych rynku wtórnego reprezentujących wielu innych producentów i dostawców.

W osobnej nominacji, jak ogłoszono w styczniu 2014 r., Wabco Reman Solutions zdobyło tytuł „Najlepszej Firmy Regenerującej Przemysłu Ciężkiego Roku” nadany przez Grupę Firm Regenerujących Przemysłu Ciężkiego zrzeszoną w Stowarzyszeniu Firm Regenerujących Części Motoryzacyjne z siedzibą w USA. Organizacja ta uznała zasługi Wabco Reman Solutions w zakresie najwyższych standardów przywództwa i wytyczania trendów w branży, w tym zaangażowania w jakość i innowacyjność, obsługę klienta, technologię w szerokim wachlarzu produktów oraz potencjału globalnego.

– „Przyznanie tego najważniejszego wyróżnienia chińskiej branży technologii regeneracji to zaszczyt. Ta nagroda pokazuje potencjał Wabco w skutecznym implementowaniu najlepszych procesów produkcyjnych i standardów jakości w naszych zakładach po to, aby efektywnie wyróżniać Wabco na tle konkurencji w Chinach. Oczekujemy poszerzenia wachlarza usług i regenerowanych produktów lokalnie.” – powiedział Sujie Yu, Wiceprezes Wabco, Asia-Pacific and Business Leader, Chiny.

Założona przez Wabco w 2010 r. firma Wabco Reman Solutions specjalizuje się w regeneracji części elektronicznych i machatronicznych, jak również tradycyjnych podzespołów mechanicznych wytwarzanych przez Wabco i innych producentów. Regenerowane produkty Wabco służą producentom oryginalnych produktów jak i bezpośrednim ich dostawcom w skali globalnej. Wabco Reman Solutions posiada zakłady w Rochester Hills, Michigan, USA; Stanowicach, Polska; Jinan, Chiny oraz spółkę typu joint-venture w San Luis Potosi, Meksyk.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

164.127.64.*, 5 sierpnia 2014, 19:17 0 0

kupujesz w Polsce w sklepie sprężarke , sprzedawca mówi ,że orginał a tu masz chińskie badziewie......firma zarobi

Odpowiedz