Sezonowe Wzmocnienie edycja 2014 w sieci Autos

21 sierpnia 2014, 13:27

Firma Bosch wraz z dystrybutorem swoich akumulatorów – firmą Autos proponują klientom udział w cieszącej się co roku dużym zainteresowaniem akcji „Sezonowe Wzmocnienie edycja 2014”.

W okresie od 11 sierpnia do 30 września 2014 r., klienci Autos mogą dokonywać zakupów pakietów akumulatorów. Wystarczy zakupić jeden pakiet, by otrzymać możliwość zakupu atrakcyjnych nagród za symboliczną złotówkę.

  •     pakiet 30 (30 sztuk osobowe lub 15 sztuk ciężarowe)
  •     pakiet 50 (50 sztuk osobowe lub 25 sztuk ciężarowe)
  •     pakiet 100 (100 sztuk osobowe lub 50 sztuk ciężarowe)
  •     pakiet 150 (150 sztuk osobowe lub 75 sztuk ciężarowe)

 

Akumulatory do samochodów ciężarowych Bosch linii T3, T4, oraz T5, liczą się w akcji podwójnie.

Uczestnikiem akcji może być punkt sprzedaży detalicznej akumulatorów zaopatrujący się w sieci sprzedaży Autos. Zgłoszenie udziału w Akcji Promocyjnej „Sezonowe Wzmocnienie” może zostać dokonane przez właściciela Punktu Sprzedaży Detalicznej lub przez osobę upoważnioną do dokonania takiego zgłoszenia.

Uwaga: Uczestnicy muszą zarejestrować swój udział w akcji do 26 października 2014 r. (formularz na stronie sezonowewzmocnienie.pl/zgloszenie.html). Wydrukowany i podpisany czytelnie formularz Zgłoszenia Udziału w Akcji Promocyjnej wraz z kopiami faktur potwierdzającymi dokonanie zakupów w Autos, należy przesłać na adres Organizatora lub załadować zeskanowane dokumenty (formularz faktury) poprzez stronę www.sezonowewzmocnienie.pl

Zobacz listę nagród i szczegóły akcji Sezonowe Wzmocnienie edycja 2014

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!