Nowa stacja pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz w Będzinie

11 września 2014, 13:54

Na mapie sieci serwisowej i dealerskiej samochodów ciężarowych Mercedes-Benz pojawi się kolejny punkt: salon Mercedes-Benz Sosnowiec w Będzinie.

W najnowszej stacji serwisowej przy ulicy Czeladzkiej 67 w Będzinie będą obsługiwane ciężarówki Mercedes, specjalistyczne Unimogi, dystrybucyjne Fuso Cantery oraz autobusy marki Mercedes-Benz i Setra. Obiekt będzie prowadził również sprzedaż wszystkich wymienionych wyżej pojazdów poza autobusami.

Świadczone usługi zostały przeniesione z salonu Mercedes-Benz Sosnowiec, dzięki czemu nowy obiekt może być w pełni dedykowany ciężkiej motoryzacji. To zaleta przekładająca się na bezpośrednio na lepszą obsługę klienta i wyższą jakość świadczeń. Nowa stacja znajduje się przy trasie szybkiego ruchu nr 86, zapewniającej dogodny dojazd zarówno dla klientów z aglomeracji śląskiej, jak i ruchu tranzytowego.

Nowoczesny obiekt ze sprzętem diagnostycznym nowej generacji, zapewnia opiekę serwisową w systemie dwuzmianowym i daje możliwość jednoczesnej obsługi 10 pojazdów na osobnych stanowiskach naprawczych. Poziom obsługi zapewnia zespół, którego praca została doceniona prestiżową nagrodą Aftersales Team of the Year, przyznaną za 1 miejsce w konkursie na najbardziej profesjonalny serwis Mercedes-Benz w Polsce w latach 2010 oraz 2011.

Nowy salon rozpocznie działalność 13 września 2014 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!