Strefa Ciężka Targów Inter Cars – udany eksperyment

15 września 2014, 10:38

Wszyscy zainteresowani rynkiem ciężarowym trafili do Strefy Ciężkiej znajdującej się na 14. targach części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. Specjalnie dla nich, po raz pierwszy w długiej historii targów, organizatorzy przygotowali halę o powierzchni blisko 2000 m2.

Hala pomieściła kilkudziesięciu dostawców części zamiennych do pojazdów użytkowych. Niektórzy z nich zadecydowali o ustawieniu dwóch stoisk – w segmencie dedykowanym autom osobowym i Strefie Ciężkiej. Zaprezentowały się tu takie firmy jak: Wabco, Knorr, Meritor, Donaldson, ZF Service, Feber, Schaeffler, Kolbenschmidt, Lema SRL, Nissens, Mobil, Fomar Friction, Febi, Hella, Exide, Dolz, Convind, DT Spare Parts, CEI, Vanstar, Eurolites, Tes, V.Orlandi, Varta, WAŚ.

W centralnym miejscu hali znalazło się stoisko Inter Cars, które zgromadziło wszystkie działy spółki zaangażowane w obsługę klientów rynku ciężarowego. Było to miejsce przeznaczone do rozmów z klientami, wymiany podglądów i doświadczeń. Odwiedzający stoisko w Strefie Ciężkiej wypełniali ankietę dotyczącą nowej strony internetowej truck.intercars.com.pl. Odwiedzający mogli także spróbować swoich sił w symulatorze jazdy ciężarówką i wziąć udział w szeregu bezpłatnych szkoleń technicznych, które odbywały się w Show Car.W ekspozycji znalazło się też miejsce dla prasy branżowej.

Strefa Ciężka podczas minionych targów to kolejny sygnał dla klientów Inter Cars z rynku pojazdów użytkowych, że oferta części zamiennych i wyposażenia warsztatowego do ciężarówek będzie wciąż rozwijana i uzupełniana. Inter Cars stale pracuje nad kompletacją oferty i podniesieniem jakości obsługi segmentu ciężarowego. Inter Cars chce kompleksowo obsługiwać wszystkich kierowców i właścicieli ciężarówek oraz warsztaty specjalizujące się w ich naprawach.

Już teraz wiadomo, że Strefa Ciężka pojawi się także na przyszłorocznych targach Inter Cars.

 

Zobacz fotorelację z targów Inter Cars

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

212.180.235.*, 16 września 2014, 16:20 0 0

"Strefa ciężka...udany eksperyment." Bzdura!!! Byłem, widziałem i śmiało mogę powiedzieć że poza dziewczynami niczego ciekawego tam nie zobaczyłem. Bo co z tego, że było stoisko producenta, skoro ludzie obsługujący nie mieli najmniejszego pojęcia o transporcie i tematach związanych. Mało tego, gdy pytałem o rzeczy związane z dziedziną wystawiającego to moi rozmówcy tylko głupio się usmiechali robiąc przy tym wielkie oczy i wymijająco informowali, że chętnie odpowiedzą na emaila!

Jednym słowem, DZIECINADA!

Odpowiedz