Tańsze oświetlenie w warsztatach

15 września 2014, 8:50

Firma Inter Cars we współpracy z producentem oświetlenia Lena Lighting wdraża program, dzięki któremu właściciele warsztatów zyskają realne oszczędności płynące ze zmiany oświetlenia w swoich serwisach.

Jak w każdej dziedzinie życia, postęp techniczny wymusza szybkie zmiany i rozwój, co widoczne jest w ciągle udoskonalanych urządzeniach i narzędziach stosowanych w serwisach samochodowych. O ile ich właściciele na bieżąco śledzą nowinki dotyczące wyposażenia warsztatowego, o tyle inne obszary są dla nich zazwyczaj słabo znane. Jednym z nich jest górne oświetlenie – rzecz niezbędna w pracy w okresie jesienno-zimowym. 

Ideą programu Inter Cars SA i Lena Lighting jest uzmysłowienie pracownikom branży serwisowej, że używana dotychczas świetlówka jest przestarzałym i generującym duże koszty źródłem światła. Istnieje już możliwość stosowania oświetlenia górnego wykorzystującego diodę LED. Oprawy diodowe dostarczają taką samą ilość światła przy zdecydowanie mniejszym zużyciu energii elektrycznej. Co więcej, koszt wymiany górnego oświetlenia w dowolnym (dużym czy małym) warsztacie samochodowym zwraca się w okresie 2 lat. Co więcej – po tym czasie każdy warsztat generuje realne oszczędności w zmniejszonych rachunkach za energię elektryczną.

Podsumowując, wymiana oświetlenia na diodę LED pozwala obniżyć koszty pracy i stać się bardziej konkurencyjnym cenowo.

Wszystkie warsztaty zainteresowane wymianą źródła światła mogą liczyć na wsparcie techniczne przedstawicieli Inter Cars, profesjonalny projekt oświetleniowy wykonany przez projektantów Lena Lighting, możliwość własnoręcznego wyliczenia kosztów i oszczędności oraz atrakcyjną ofertę cenową na oprawy górnego oświetlenia warsztatu (oprawy typu belka CODAR RS SMD Led).

Szczegóły we wszystkich filiach Inter Cars SA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!