Kalendarz Inter Cars SA na rok 2015

8 grudnia 2014, 15:19

Jedna z najbardziej wyczekiwanych publikacji roku w branży warsztatowej jest już dostępna. Kalendarz Inter Cars SA 2015 można na razie obejrzeć w Internecie, jednak już wkrótce pojawi się w sprzedaży.

Kalendarz Inter Cars 2015

Kalendarz już wkrótce będzie dystrybuowany poprzez filie Inter Cars SA. Pojawi się także w otwartej sprzedaży. Czytelnicy portalu MotoFocus.pl będą mogli wygrać kalendarz w specjalnym konkursie.

 

Zdjęcia z kalendarza można obejrzeć na portalu MotoFocus.pl (kliknij)

 

Kalendarz Inter Cars wydawany jest od 2005 roku. Co roku zmieniana jest koncepcja, scenografia i modelki.  Niezmienny pozostaje  cel i odbiorcy, dla których powstaje ta publikacja. Kalendarz zawsze promuje ofertę Inter Cars, w szczególności dostawców premium i dedykowany jest klientom Inter Cars w Polsce, ale także za granicą. W tym roku kalendarz będzie opublikowany w rekordowej liczbie blisko 30 000 egzemplarzy.

W tym roku zdjęcia utrzymane są w eleganckiej, czarno-białej kolorystyce. Było to pierwsza plenerowa sesja zdjęciowe do kalendarza Inter Cars a zdjęcia były robione w kilku ciekawych miejscach. Autorem fotografii jest Voyo Bakiewicz.

Reportaż “Making off calendar Inter Cars 2015” będzie można zobaczyć wkrótce na kanale YouTube Inter Cars SA. W Internecie zostaną również zaprezentowane zdjęcia z realizacji planu zdjęciowego.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!