Wielkie emocje w gokartowym rajdzie Autos

15 grudnia 2014, 13:31

W firmie Autos zakończyła się tura Wielkich Rajdów Gokartowych. W pięciu miastach Polski, na największych krytych torach gokartowych klienci firmy, którzy zakwalifikowali się do zabawy w ramach promocji, mieli szansę wygrać wyjątkowe nagrody.

Z Warszawy, Chojnic, Krakowa, Wrocławia i Szczecina do miast zwycięzców wyjechało łącznie pięć skuterów marki Romet oraz dziesięć rowerów Kross. Każdy z uczestników brał udział w dwóch jazdach: treningowej i kwalifikacyjnej, które wyłoniły najlepsze dziesiątki biorące udział w finałach. Łącznie ponad 4 godziny wyścigu i dobrej zabawy na każdym torze.

Pomimo zróżnicowanego doświadczenia gokartowego, klienci Autos wykazali się pasją do wyścigu. Panowała atmosfera zdrowej rywalizacji i dobrej zabawy. Nie tylko na zwycięzców wyścigu czekały nagrody, każdy chętny uczestnik mógł zakręcić kołem nagród i wygrać małe i duże upominki. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się również nagroda w postaci pamiątkowej fotografii z prowadzącą event, Olą Kutz z dobrze znanego "mobilkom" programu telewizji TTV ”Ola w Trasie”.

Poniżej kilka zdjęć z rajdu. Całą fotorelację można znaleźć na stronie akcji: www.wielkirajd.autos.com.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!