Top Employers 2015 dla Volvo Polska

13 lutego 2015, 16:26

Firma Volvo Polska otrzymała certyfikat Top Employers Institute za swoją politykę zatrudnienia.

Bożena Michońska - Dyrektor ds. Personalnych Volvo Polska odbiera statuetkę Top Employer z rąk Hansa Rothweilera - Wiceprezesa Top Employers InstituteMiędzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute  na całym świecie wskazuje czołowych globalnych pracodawców: tych, którzy tworzą doskonałe warunki pracy dla swoich pracowników, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.

Instytut ogłosił właśnie wyniki tegorocznego badania poświęconego warunkom pracy u znaczących pracodawców w Polsce. Volvo Polska należy do elitarnego grona organizacji, które zdobyły certyfikację Top Employers Polska 2015. 

Sednem procesu obowiązującego w projekcie Top Employers jest to, że wszyscy uczestnicy muszą przejść proces szczegółowego badania i spełnić jego wysokie standardy. Dopiero to pozwala im uzyskać certyfikację. Niezależny audyt wszystkich odpowiedzi jest dodatkową gwarancją prawidłowego przebiegu procesu. Oznacza to, że tegoroczne badanie potwierdziło wyjątkowe warunki pracy w firmie Volvo Polska i zapewniło jej miejsce w wąskiej grupie certyfikowanych Top Employers.

Top Employers Institute ocenił politykę zatrudnienia firmy w oparciu o następujące kryteria: 

  • Strategia rozwoju talentów 
  • Planowanie potrzeb kadrowych 
  • Wdrażanie nowych pracowników (on-boarding) 
  • Szkolenia i rozwój 
  • Zarządzanie wynikami 
  • Rozwijanie umiejętności przywódczych 
  • Rozwój kariery i planowanie sukcesji 
  • Wynagrodzenia i świadczenia 
  • Kultura

 

– „Optymalne warunki pracy zapewniają pracownikom możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Z naszego kompleksowego badania wynika, że Volvo Polska tworzy wyjątkowe środowisko pracy i zapewnia szeroką gamę inicjatyw obejmujących nie tylko świadczenia dodatkowe i warunki pracy, ale także dobrze przemyślany system zarządzania wynikami, spójny z kulturą organizacyjną firmy.” – powiedziała Magdalena Kusik, Country Manager  w Top Employers Institute.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!