Korzystniejszy przelicznik punktów IC Premia Cash

23 lutego 2015, 14:12

Każdy zdobyty punkt IC Premia Cash jest korzystniej przeliczany w kasach Inter Cars SA. Jeden punkt to teraz 1 grosz, czyli o 20 proc. więcej niż do tej pory.

Do tej pory wartość 1 punktu przy płatności MultiKartą wynosiła 0,0083(3) zł. Wartość ta brała się z przeliczenia bonu 50 zł do IC, który był wart 6 000 punktów. Obecnie wartość punktu przy płatnościach MultiKartą to 1 pkt. = 0,01 zł. Nowy przelicznik jest prostszy i dużo korzystniejszy.

IC Premia Cash to kontynuacja programu IC Premia Plus, a wszystkie zgromadzone punkty w IC Premia Plus zostaną przeniesione na nową MultiKartę w chwili jej wydruku. IC Premia Cash daje możliwość zdobywania punktów przeliczanych na rabat, który można wykorzystać przy płatnościach za zamówienia we wszystkich placówkach Inter Cars SA. Zaufało nam już ponad 12 tysięcy klientów, dołącz do Programu i ciesz się dodatkowymi korzyściami.

Jak przystąpić do IC Premia Cash?

Każdy klient Inter Cars SA może otrzymać unikalną kartę potwierdzającą przynależność do programu IC Premia Cash. Aby ją otrzymać, wystarczy wypełnić z specjalny formularz dostępny u przedstawicieli handlowych, w oddziałach Inter Cars SA, a także na stronie www.icpremiacash.pl. Formularz powinni wypełnić też członkowie programu IC Premia Plus.

Po otrzymaniu formularza, karty są personalizowane, drukowane i wysyłane bezpośrednio do klientów na podany adres korespondencyjny (wraz z instrukcją dotyczącą aktywacji i posługiwania się kartą).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!