Master Mechanic 2015 – organizatorzy czekają na zgłoszenia

20 kwietnia 2015, 15:35

Przypominamy o możliwości wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu wiedzy technicznej MASTER MECHANIC 2015 – samochody ciężarowe, organizowanego przez Inter Cars SA. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs Master Mechanic 2015 – samochody ciężarowe kierowany jest są do tych mechaników, którzy uczestniczą w płatnych szkoleniach technicznych organizowanych przez Inter Cars SA. Druga edycja różni się od pierwszej pod kilkoma względami. Tym razem oceniona zostanie nie tylko wiedza teoretyczna, ale także umiejętności praktyczne.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia do udziału w konkursie mogą dokonać wyłącznie właściciele warsztatów. Formularz, regulamin konkursu i dodatkowe informacje dostępne są tutaj.

Eliminacje i finał
Podobnie jak w zeszłym roku, konkurs przebiegnie w dwóch etapach. Etap pierwszy – eliminacje do finału, zostaną przeprowadzone w tym samym czasie w różnych lokalizacjach na terenie Polski. Będą to testy z pytaniami dotyczącymi wiedzy niezbędnej do obsługi i naprawy samochodów osobowych bądź ciężarowych. Do finału zakwalifikuje się sześciu zawodników, którzy zdobędą największą ilość punktów z testów.
Tegoroczną nowością jest przebieg zmagań finałowych, które odbędą się w nowym Centrum Szkoleniowym Inter Cars SA. Uczestnicy staną przed problemem wykrycia usterek w samochodzie, zdiagnozowania ich oraz określenia sposobu usunięcia. Kolejnym krokiem będzie naprawa pojazdu. Usterki te będą miały różny stopień skomplikowania i trudności zdiagnozowania oraz naprawy. O miejscu zdobytym w konkursie zadecyduje łączna ilość punktów uzyskanych w finale za część praktyczną oraz w eliminacjach za test wiedzy technicznej. Dodatkowym kryterium branym pod uwagę będzie czas rozwiązywania testów wiedzy oraz czas znajdowania przyczyn usterek i ich usuwania w trakcie części praktycznej.

Nagrody
Właściciel warsztatu może zgłosić do udziału w konkursie tylko jedną osobę – swojego pracownika lub siebie. Nagrody w postaci zasilenia konta IC Premia Cash przewidziane są zarówno dla zgłaszającego, jak i mechanika. W przypadku gdy zawodnikiem w konkursie będzie właściciel warsztatu, to za zajęcie pierwszej lub drugiej ewentualnie trzeciej lokaty uzyska dwie nagrody tj. przewidzianą dla mechanika oraz drugą przeznaczoną dla właściciela warsztatu, o wartościach stosownych do zajętego miejsca w konkursie.
 

  • I miejsce – zawodnik otrzyma nagrodę w postaci zasilenia konta IC Premia Cash o wartości 2000 zł, natomiast właściciel warsztatu, w którym on pracuje otrzyma nagrodę w postaci zasilenia konta IC Premia Cash o wartości 5000 zł.
  • II miejsce – zawodnik otrzyma nagrodę w postaci zasilenia konta IC Premia Cash o wartości 1600 zł, natomiast właściciel warsztatu, w którym on pracuje otrzyma nagrodę w postaci zasilenia konta IC Premia Cash o wartości4000 zł.
  • III miejsce – zawodnik otrzyma nagrodę w postaci w postaci zasilenia konta IC Premia Cash o wartości 1200 zł, natomiast właściciel warsztatu, w którym on pracuje otrzyma nagrodę w postaci  zasilenia konta IC Premia Cash o wartości 3000 zł.
     

Wszyscy finaliści otrzymają także dyplomy potwierdzające udział w konkursie wiedzy technicznej stanowiące udokumentowanie poziomu wiedzy zawodowej oraz umiejętności praktycznych. Właściciele warsztatów, którzy zajmą pierwsze, drugie i trzecie miejsce otrzymają dodatkową nagrodę w postaci możliwości udziału w wybranym przez siebie szkoleniu technicznym organizowanym przez Inter Cars SA. Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się na Gali Mistrzów Warsztatu 2015.
 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!