Turbosprężarka – nowe szkolenie Inter Cars SA

24 kwietnia 2015, 12:41

W Show Car pojawiło się nowe szkolenie techniczno-produktowe poruszające tematykę turbosprężarek. Prowadzi je firma Moto Remo, zajmująca się ich sprzedażą, naprawą oraz diagnostyką.

Szkolenie podzielone jest na dziewięć bloków tematycznych. Rozpoczyna je test wiedzy dotyczący turbosprężarek, który rozwiązują wszyscy uczestnicy. Jeśli wiedza uczestników nie jest wystarczająca, odpowiedzi na pytania zawarte w teście poznają w trakcie szkolenia.

Tematyka szkolenia porusza m.in. zasady działania turbosprężarek, ich budowę oraz montaż. W części dotyczącej przyczyn awarii omawiane są przykłady typowych awarii turbosprężarek określonych modeli samochodów. Prezentacja zawiera materiały filmowe pokazujące budowę i działanie turbosprężarek oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Szeroko omawianym punktem jest również montaż turbosprężarki, zawierający film instruktażowy firmy Garrett by Honeywell.

Szkolenie kończy się omówieniem podstawowych produktów dostarczanych przez Moto Remo do sieci Inter Cars.

Firma Moto Remo jest partnerem biznesowym Inter Cars SA. W efekcie szerokiej współpracy, klienci Inter Cars mają dostęp do wszystkich dostępnych na rynku typów turbosprężarek, otrzymają też wsparcie techniczne i produktowe. Wynika to z faktu, że Moto Remo jest generalnym, autoryzowanym dystrybutorem w Polsce takich marek jak: Honeywell (Garret), Borg Warner (KKK, Schwitzer) i Mitsubishi.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!