Nagroda za bycie numerem 1

27 kwietnia 2015, 14:30

Na klientów Inter Cars SA, którzy w kwietniu zajmą 1 miejsce w swoim regionalnym rankingu promocji Gala Mistrzów Warsztatu, czekają wyjątkowe motoryzacyjne emocje.

Od kwietnia przez kolejne 3 miesiące klienci, którzy zajmą najlepsze miejsca w miesięcznych rankingach promocji Gala Mistrzów Warsztatu będą nagradzani udziałem w Akademii Sportowej Jazdy. W każdym wydarzeniu udział weźmie 18 uczestników. Będą to osoby, które zajmą pierwsze miejsce w jednym z 6 regionalnych rankingów w kategoriach: rynek osobowy warsztat, rynek osobowy sklep z warsztatem oraz rynek ciężarowy.

Najlepsi z kwietnia wezmą udział w Akademii Jazdy Sportowej, 12 czerwca 2015 roku w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy „Sobiesław Zasada Centrum” w Bednarach.

Akademia Sportowej Jazdy

Stare przysłowia mówią, że człowiek uczy się całe życie oraz że na naukę nigdy nie jest za późno. Wychodząc z tego założenia, Inter Cars SA postanowił zadbać o edukację swoich klientów, zapraszając ich do Akademii Sportowej Jazdy.

Organizator zapewnia catering, wspólną kolację oraz nocleg w hotelu. Wszystko po to, żeby uczestnicy mogli skupić się wyłącznie na nauce. Również zaplecze jest jedno z najlepszych w Polsce – tor wyścigowy w Bednarach oraz park maszyn.

Praktyka czyni mistrza

Akademia Sportowej Jazdy to tegoroczna odsłona Odcinków Specjalnych Wielkiego Rajdu, znanych z poprzednich lat. Organizatorzy postawili na większą samodzielność uczestników niż wcześniej. Edycje z lat 2013 i 2014 opierały się na tzw. co-drive’ach z gwiazdami polskiej motoryzacji. W tym roku stawiają na samodzielną jazdę pod okiem doświadczonego instruktora. Na uczestników będą czekały specjalnie zmodyfikowane Fordy Fiesta. Dzięki tej metamorfozie samochody seryjne zamieniły się w prawdziwe auta rajdowe. Pod czujnym okiem instruktora każdy z uczestników będzie mógł spróbować swoich sił za ich kierownicą.

Jak oglądać świat przez boczną szybą jadąc do przodu? Tego pilni uczniowie dowiedzą się podczas Akademii Driftu.

Co jeszcze czeka na uczestników? Nauka jazdy torowej Nissanem Skyline oraz dla miłośników wagi ciężkiej możliwość prowadzenia ciągnika siodłowego z naczepą. To wszystko będą robić sami uczniowie pod nadzorem trenerów.

Podpatruj najlepszych

Praktyka praktyką, ale warto dla lepszego przyswojenia wiedzy, obserwować tych, którzy doszli w danej dziedzinie do perfekcji. Dlatego nie zabraknie co-drive’u z Krzysztofem Hołowczycem, który pokaże, jak powinna wyglądać sportowa jazda. Nauczycielem driftu, z którym będzie można się przejechać na siedzeniu pasażera, będzie Bartek Ostałowski. Jazdę torową na najwyższym poziomie będzie można przeżyć podczas co-drive’u Ultimą GTR.

 

Zaloguj się www.ic25.pl i poznaj szczegóły.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!