TVN Turbo zaprasza do oglądania programu „Na Osi”

, 18 kwietnia 2008, 0:00

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi” ® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka w sobotę 19.04. o godz.14.00, powtórki przez cały tydzień: sob. o godz. 20:30, niedz. o godz. 17:30, pon. o godz. 14:00, wt. o godz. 10:00, śr. o godz.13:30, czw. o godz. 15:30. i 23:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

MB 8×8 – Actros najpowszechniej znany jest jako ciągnik siodłowy. Ale jego mocna konstrukcja otwiera szerokie pole do tworzenia wersji specjalnych. Pojazd w konfiguracji napędu osiem razy osiem tworzy dobrą bazę dla zabudowy samowyładowczej. Na niemieckim podwoziu zabudowano wywrotkę polskiej konstrukcji , pochodzącą z podkieleckiej firmy KH Kipper.

Nissan Navara – nadwozia typu pick-up ujrzały światło dzienne w Stanach Zjednoczonych. Od dziesięcioleci kojarzone SA z farmą lub małym biznesem. Nissana Navara tylko rodzajem nadwozia wpisuje się w obowiązujący do niedawna standard pojazdu przewidzianego do pracy.

Autobusy Neoplan – są przykładem na wskroś nowoczesnych pojazdów, przeznaczonych do przewozu osób. Zapewniają komfortowe warunki podróży. Bardzo wiele uwagi poświęcono bezpieczeństwu podróżujących, a kierowcy stworzono właściwe warunki pracy.

Ad Blue u klientów – pojazdy potrzebujące komponentu Ad Blue stanowią coraz znaczniejszy odsetek taboru, eksploatowanego przez krajowych przewoźników. Dlatego firmy dostarczające Ad Blue proponują przewoźnikom możliwość wyposażenia swoich baz w dystrybutory tego preparatu. Postanowiliśmy sprawdzić, jak to wygląda w praktyce i zajrzeliśmy na bazę do jednego z przewoźników.

Volvo FH 12 – Volvo Trucks należy do trójki największych producentów ciężarówek na świecie. Oferuje samochody dostosowane do spełniania różnych zadań transportowych.
Seria FH powstała z myślą o transporcie długodystansowym.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim:
Ministerstwo Infrastruktury obiecuje oddanie do użytku 3 tys. km nowych autostrad i dróg ekspresowych;

ZMPD uruchomiło witrynę internetową umożliwiającą kontakt kierowców i pracodawców; Raport Parlamentu Europejskiego przytacza alarmujące statystyki śmiertelnych wypadków drogowych;
Renault Mascott.
Na pytania widzów odpowiadają:
starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski.
Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!