TVN Turbo zaprasza do oglądania programu „Na Osi”

, 8 maja 2008, 0:00

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 10.05 o godz. 14.00, powtórki przez cały tydzień: sob. o godz. 20:15, niedz. o godz. 17:30, pon. o godz. 14:00, wt. o godz. 10:00, śr. o godz.13:30, czw. o godz. 15:30. i 23:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:
Scania R 480 8×6 – pojazdy budowlane Scania cieszą się sporym uznaniem użytkowników, dzięki wysokiej wytrzymałości oraz trwałości podwozia i układu napędowego. Ich niezawodność wynika z bardzo dobrej jakości tych podzespołów. Na prezentowanym samochodzie zabudowano polską skrzynię samowyładowczą, której solidna konstrukcja dobrze wpisuje się w ogólny wizerunek pojazdu.

MAN autobusy – coraz większą wagę w Polsce przywiązuje się do komfortu w autobusach. Niektóre firmy zamawiają nawet autokary w wyszukanych specyfikacjach. Nie patrzymy już wyłącznie na cenę – liczy się wygoda i design. Dla właścicieli firm przewozowych organizuje się pokazy najnowszych autobusów. Podejście uwzględniające coraz większą funkcjonalność stworzyło dobre warunki ku powrotowi marki Neoplan do Polski.

MB safety tour – bezpieczeństwo na drodze zależy od wielu różnych czynników. Na niektóre z nich, takie jak choćby rodzaj nawierzchni czy warunki atmosferyczne nie mamy bezpośredniego wpływu. Inne możemy kształtować. Z całą pewnością do takich należą rozwiązania techniczne stosowane przez producenta pojazdu oraz umiejętności i nawyki kierowcy. Ale sama technika – choćby najdoskonalsza – nie zda się na wiele, jeżeli sposoby jej wykorzystania nie będą znane kierującemu. Toteż prowadzony przez Mercedesa cykl praktycznych szkoleń niesie w sobie trudną do przecenienia wartość.

KIA K 2500 – lekkie samochody dostawcze buduje się przede wszystkim myślą o ruchu miejskim. Poza wysokością pojazd taki odpowiada wymiarom większego auta osobowego, dzięki czemu łatwo poruszać się nim w miejskiej ciasnocie. Temu wzorcowi odpowiada prezentowana KIA. Model K 2500 pomyślany został jako środek transportu dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Magda Kaczyńska, która wygrała w naszym konkursie „Zostań zawodowcem” nagrała teledysk, w którym ważną rolę grają ciężarówki; Mercedes Sprinter 315 cdi w wersji osobowej; premiera nowych modeli Iveco: Daily 4×4 i Massif.
Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i Inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!