TVN Turbo zaprasza do oglądania „Na Osi”

, 20 maja 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 24.05. o godz. 14.00, powtórki przez cały tydzień: sob. o godz. 20:15, niedz. o godz. 17:30 i 1:30, pon. o godz. 14:00, wt. o godz. 10:00, śr. O godz.13:30, czw. o godz. 15:30. i 23:30. Zobaczyć będzie można między innymi:


Premiera nowych modeli Iveco – dla każdego producenta pierwsza prezentacja nowego modelu auta jest ważnym wydarzeniem. Jego waga jeszcze rośnie, kiedy po raz pierwszy pokazywane są dwa samochody. Uczestniczyliśmy w takim właśnie, wyjątkowym dla Iveco, wydarzeniu – polskiej premierze Daily 4×4 i Massifa. Tymi specjalnymi samochodami, przeznaczonymi dla profesjonalistów, producent chce przypuścić atak na segment off-road. Podczas jazd próbnych, które przeprowadziliśmy na poligonie wojskowym, auta udowodniły swoje duże możliwości pokonywania trudnego terenu.


Naczepa-chłodnia Chereau –wywodząca się z Francji marka Chereau znana jest już od połowy ubiegłego wieku. Buduje między innymi pojazdy izotermiczne i chłodnicze, których cechy konstrukcyjne z zapasem spełniają obowiązujące przepisy i dobrze odpowiadają wymaganiom transportowców. Przyglądamy się bliżej naczepie – chłodni tego producenta. Temu francuskiemu pojazdowi bez obawy powierzyć można towary wymagające podczas transportu szczególnej troski.


MAN TGL laweta – pojazd należy do segmentu ciężarówek średniej ładowności. Nadaje się nie tylko do wykonywania zadań transportowych w przewozach krótko i średniodystansowych. Może być także dobrą podstawą do zbudowania pojazdu specjalnego. Przedstawiamy pojazd pomocy drogowej zbudowany na podwoziu MAN’a. Wykonanie zabudowy zajmuje kilka tygodni, a jej przemyślana konstrukcja zapewnia łatwą, nie wymagającą wysiłku fizycznego obsługę, oraz bezpieczny transport samochodów.


MB Vito Univan – jedną z odmian Mercedesa Vito jest kombi. Ze znanymi pojazdami o tym typie nadwozia, które budowane s¹ w oparciu o wersje osobowe, łączy prezentowane auto chyba tylko nazwa rodzajowa. Bo ten samochód przecież powstaje na bazie pojazdu dostawczego. Spore gabaryty nadwozia pozwalają wygospodarować we wnętrzu znaczną ilość miejsca. W prezentowanej wersji na trzech rzędach siedzeń pomieści się swobodnie siedem osób. Wygodny dostęp do przestrzeni pasażerskiej zapewniają odsuwane drzwi boczne.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najważniejszych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: ZMPD zwołało konferencję prasową, aby przekazać informacje na temat tragicznej sytuacji na wschodnich granicach; zapraszamy do Krakowa na 15 Trakerskie Spotkanie; powołano do życia spółkę Daimler – Hero, która będzie produkowała w Indiach ciężarówki Mercedes; Fiat Fiorino.

Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!