TVN Turbo zaprasza do oglądania programu „Na Osi”

, 3 czerwca 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnego wydania „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego   odcinka w sobotę 07.06. o godz. 14.00, powtórki przez cały tydzień: sob. o godz. 20:15, niedz. o godz. 17:30 i 1:30, pon. o godz. 14:00, wt. o godz. 10:00, śr. o godz.13:30, czw. o godz. 15:30. i 23:30. Zobaczy będzie można między innymi:

MB Actros low liner – nowoczesny samochód ciężarowy musi odpowiadać na ciągle rosnące wymagania, stawiane przez użytkowników. Kierowcy chcą mieć coraz lepsze miejsce pracy, przedsiębiorcy efektywniejsze, bardziej rentowne pojazdy. Takim oczekiwaniom sprostać może prezentowany Actros Low Liner w zestawie z centralnoosiową naczepą skrzyniową.

Relacja z targów „Sound of Tuning” –druga edycja targów Sound of Tuning, zorganizowana przez Grupę C2 (m. in. wydawca pisma Auto Tuning Świat), przyciągnęła jeszcze większe tłumy niż przed rokiem. Hala Międzynarodowych Targów Lubelskich dosłownie pękała w szwach. Swoją ofertę zaprezentowały nie tylko firmy zajmujące się kosmetykami, felgami, sprzętem audio, ale także tubingiem i profesjonalnym przygotowywaniem aut. Wśród wystawianych pojazdów były także ciężarówki.

Oklejanie pojazdów – jednym z elementów tuningu samochodów jest znacznie odbiegające od standardu lakierowanie. Na pojazdach użytkowych zobaczyć można całe opowieści, lub scenki rodzajowe. Zamierzony efekt można też osiągnąć poprzez nałożenie folii samoprzylepnej. Ozdobione tym sposobem pojazdy prezentują się pięknie i zwracają na siebie uwagę.

Mistrzostwa Polski Kierowców MPK – pewnie każdy choćby raz korzystał z autobusu komunikacji miejskiej. Wsiadając do takiego pojazdu powierzamy swoje życie jego kierowcy. Dobrze by więc było mieć pewność, że wioząca nas osoba jest mistrzem w swoim fachu. Właśnie tych najlepszych poszukiwano podczas II Ogólnopolskiego Konkursu Kierowców Komunikacji Miejskiej o Puchar Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej. Rozgrywka finałowa toczyła się we Wrocławiu. Przyjechało tu 50 zakwalifikowanych do finału kierowców, reprezentujących 23 miasta.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: tegoroczne kieleckie targi „Autostrada Polska” okazały się rekordowe pod każdym względem; wszechstronny Iveco Eurocargo 4×4; DAF prezentował swoje pojazdy w trudnym terenie; Ford Transit.

Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewskii inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!